Akop Szostak: Taniec z gwiazdami, żona, pochodzenie, wiek, MMA. Co o nim wiadomo?

Producenci ujawnili już listę gwiazd, które wystąpią w najnowszej edycji Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Oprócz znanych aktorów i artystów nie mogło zabraknąć tam sportowców. Tym razem jednym z ich przedstawicieli będzie Akop Szostak. Sprawdźmy razem co wiadomo na jego temat!

Akop Szostak pochodzenie, wiek

Zawodnik mieszanych sztuk walki urodził się 20 sierpnia 1988 roku na Białorusi, jednakże jest pochodzenia ormiańskiego i rosyjskiego. Jego prawdziwe imię i nazwisko brzmi Akop Powodobiedow. Co ciekawe jako dziecko przyjechał z matką do Polski, gdzie po jej ślubie przyjął nazwisko ojczyma.

 

Akop Szostak żona

Jego żoną jest Sylwia Szostak. Łączy ich wspólna pasja, którą jest zamiłowanie do kulturystyki i sport. Co więcej para poznała się właśnie na jednym szkoleniu na trenerów personalnych. Od razu zakochali się w sobie, a cztery miesiące później zdecydowali się na ślub. Od tamtej pory są nierozłączni i prowadzą ustabilizowane życie razem z trzema adoptowanymi pieskami. To również aspekt, w którym się zgadzają – miłość do zwierzaków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)

Akop Szostak MMA

Sportowiec na początku kariery osiągnął liczne sukcesy i wyróżnienia w zawodach kulturystycznych. Natomiast w 2015 roku chciał sprawdzić swoje siły w mieszanych sportach walki. Pierwsza oficjalna walka ucieszyła wszystkich jego fanów, ponieważ znokautował swojego przeciwnika już w 30 sekundzie. Rok później zwiesił swoją karierę, a następnie ją wznowił. W 2018 roku popularna federacja KSW zaproponowała mu profesjonalny kontrakt, na który się zgodził. Dotychczas stoczył w niej dwie walki. Jedna została unieważniona, a ostatnią przegrał. Jesteście ciekawi, czy muskularna sylwetka nie będzie przeszkadzać mu w Tańcu z gwiazdami?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Akop Szostak (@akopszostak)

Akop Szostak Instagram

Jego konto na Instagramie znajdziecie pod nazwą @akopszostak. Aktualnie obserwuje go 333 tysiące użytkowników. Sportowiec regularnie dodaje tam nowe zdjęcia. Najbardziej urzekające są te z żona, do których dołącza opisy, w których wyznaje jej miłość i podkreśla, jak ważna dla niego jest.