Naomi Scott: nowy Aniołek Charliego [WIEK,INSTAGRAM]

Kolejną młodą aktorką, która zagra w nowszej wersji znanego filmu jest Naomi Scott. Po niespełna dwudziestu latach zapoznamy się z remak’em kinowego hitu. Czy będzie stanowił on prawdziwą konkurencję dla swojego przeciwnika? To pytanie niewątpliwie zadają sobie fani filmu. Jak poradzi sobie w nim Naomi Scott, nowy Aniołek Charliego?

Naomi Scott wiek

Aktorka urodziła się w Londynie. Na świat przyszła 6 maja 1993 roku. Co ciekawe jej matka pochodzi z Ugandy i ma indyjskie korzenie. Natomiast ojciec jest rodowitym Brytyjczykiem. W 2014 roku, młoda kobieta zdecydowała się wyjść za mąż za Jordana Spence. Para poznała się w kościele prowadzonym przez jej rodziców. Co więcej jej wybranek jest piłkarzem jednego z angielskich klubów. Dodatkowo jej atutem są umiejętności wokalne, które szlifowała przez kilka lat.

 

Naomi Scott filmy

Na swoim koncie ma już występy w kilku znanych produkcjach. Skierowane były one zwłaszcza do młodszej części widowni. Mianowicie kojarzyć ją można z produkcji Disney Channel zatytułowanej Lemoniada Gada. Dodatkowo zagrała jedną z wojowniczek Power Rangers w opowiadającym o nich filmie. Seriale w których wystąpiła to Terra Nova i Lewis. Kolejnym filmem, w jakim będziemy mogli podziwiać jej osobę będzie Aladyn, gdzie wcieli się w rolę Jasmine.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Naomi Scott Aniołki Charliego

Produkcję mającą premierę w 2019 roku promować ma piosenka wykonywana przez prawdziwe topowe gwiazdy. W utworze usłyszymy Arianę Grande, Miley Cyrus i Lanę Del Rey. Można spodziewać się, że będzie to prawdziwy hit. Po wersji serialowej i pierwszej kinowej fani czekają na kolejne ekscytujące losy bohaterek. W związku z tym, że twórcy filmu wybrali naprawdę zdolne, a przy tym obiecujące aktorki z niecierpliwością czekamy na 25 października, kiedy to odbędzie się kinowa premiera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Naomi Scott Instagram

Aktorka swoje kontro na Instagramie prowadzi pod nazwą @naomigscott. Na chwilę obecną obserwuje ją tam aż ponad 2 miliony internautów! Niewątpliwie jest to dowód na to, że ludziom podoba się to jak wykonuje swoją pracę i chcą poznać ją lepiej. Czy Naomi Scott, nowy Aniołek Charliego poradzi sobie w tej roli równie dobrze?