MTV Movie & TV Awards 2019 [nominacje, kto wygrał, zdjęcia]

To jedna z większych gal rozdania nagród, która co roku wyłania zwycięzców spośród nominowanych osób. Gwiazdy kina i telewizji, spotykają się, aby odebrać swoje upragnione statuetki.  MTV Movie & TV Awards 2019. Sprawdźcie kto zgarnął nagrody i w jakich kategoriach!

MTV Movie & TV Awards 2019 nominowani

Ceremonia odbyła się w Kalifornii, w Santa Monica. Co roku przybywa tam cała śmietanka gwiazd kina i telewizji. W związku z tym nominowane były osoby, które zapadły widzom w pamięć i swoją grą, powaliły fanów na kolana. Nie zabrakło młodych aktorów jak i tych z większym doświadczeniem. Najwięcej jednak mówiło się o filmie Avengers: Koniec Gry, jak i o Grze o tron, pomimo średnich recenzji ostatniego sezonu.

Poniżej lista osób, które otrzymały statuetkę:

Najlepszy film:

Avengers: Edgame

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Here’s your look at the Marvel Studios’ #AvengersEndgame-inspired poster from artist @TomMiatke! #DontSpoilTheEndgame

Post udostępniony przez Avengers: Endgame (@avengers)

Najlepszy serial:

Gra o tron

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Starks 😄❤️

Post udostępniony przez Game of Thrones (@gameofthronesnotofficial)

Lady Gaga została doceniona za rolę w filmie Narodziny Gwiazdy. To nie jest jej pierwsza nagroda za udział w tym filmie, dlatego dodatkowo cieszy fakt, że pomimo zajmowania się profesjonalnie śpiewaniem, w świecie kina również się odnalazła. Dodatkowo piosenka Shallow też została nagrodzona! Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

The #LookWhatIFound music video from #AStarIsBorn is out 🎶

Post udostępniony przez Lady Gaga (@ladygaga)

Jednak prawdziwy fenomen wśród młodych gwiazd, to Noah Centineo, o którym zresztą pisaliśmy, a artykuł możecie znaleźć tutaj. Znany z ról z filmach takich jak: Wynajmij sobie chłopaka, Sierra Burgess jest przegrywem czy Do wszystkich chłopców, których kochałam. I to właśnie za rolę w tym ostatnim filmie Noah otrzymał nagrodę. I to aż dwukrotnie! Po pierwsze, w kategorii przełomowa rola. Po drugie, za najlepszy pocałunek z aktorką Laną Cordon.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Das mah girlllll

Post udostępniony przez Noah (@ncentineo)

Podsumowując, nagrody otrzymali: Sandra Bullock za rolę w filmie Bird Box czy Robert Downey, Jr. za najlepszego bohatera w filmie Avengers: Endgame. 

 

 

 

 

 

 

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.