Morgane Polański: córka znanego reżysera robi karierę [INSTAGRAM,FILMY]

Morgane Polański, córka znanego filmowca stara się wykorzystać to, że jest o niej głośno i z dnia na dzień ma coraz więcej fanów. Uczęszcza na pokazy mody, pokazuje się na oficjalnych imprezach i chętnie udziela wywiadów. Chcesz dowiedzieć się więcej na jej temat? To artykuł dla Ciebie!

Morgane Polański wiek

Kobieta urodziła się 20 stycznia 1993 roku. Pochodzi z filmowej rodziny. Jak wiadomo jej ojcem jest reżyser polsko-francuskiego pochodzenia – Roman Polański, a matką francuska aktorka –  Emmanuelle Seigner. Ona i jej brat Elvis zostali wychowani na dwujęzycznych ludzi. Posługują się językiem francuskim, ale także polskim. Oprócz aktorstwa interesuje się modą. Można było zobaczyć ją na przykład na Francuskim Tygodniu mody, gdzie pojawiła się obok innych sław.

 

Morgane Polański filmy

Od małego interesowała się aktorstwem i w tym kierunku postanowiła się kształcić. Mianowicie ukończyła Centralną Szkołę Mowy i Dramatu w Londynie. Zadebiutowała w filmie ojca zatytułowanym Pianista. Późniejsze produkcje, w jakich można ją zobaczyć to Autor widmo i Żona. Oprócz tego w serialu Wikingowie gra Księżniczkę Giselę.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Morgane Polanski (@mpolanski)

Morgane Polański z ojcem

W każdym z wywiadów aktorka podkreśla, że z ojcem łączy ją wielka więź. Postanowiła, że po odegranych rolach stanie po drugiej strony kamery. Radę, jaką dał jej ojciec wspomina z uśmiechem. Mianowicie doświadczony reżyser doradził jej, aby zaczęła od nagrywania psa. Ponieważ nigdy nie kształciła się w tym kierunku, powiedział, że musi zacząć od podstaw i zdobyć doświadczenie. Obecnie ma już na swoim koncie projekcje jej filmów na sławnych festiwalach filmowych, na przykład w Los Angeles.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Morgane Polanski (@mpolanski)

Morgane Polański Instagram

Morgane Polański, córka znanego reżysera aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Jej konto znajdziemy pod nazwą @mpolanski. Aktualnie obserwuje ją ponad 97 tysięcy użytkowników. Znajdziemy tam jej zdjęcia z oficjalnych wyjść, gdzie prezentuje się naprawdę zjawiskowo. Dodatkowo możemy sprawdzić, jak spędza swój wolny czas w gronie znajomych.