Monika Lewczuk: co wiadomo na jej temat [WIEK,INSTAGRAM]

Polski rynek muzyczny promuje coraz to nowych artystów. W związku z tym, aby zdobyć liczne grono wiernych fanów naprawdę trzeba czymś się wyróżniać. Utwory muszą trafiać w serca słuchaczy, a także nieść ze sobą przekaz. Piosenkarkę, która w stu procentach wpisuje się w te ramy przedstawiamy poniżej. Monika Lewczuk – co wiadomo na jej temat?

Monika Lewczuk wiek

Artystka urodziła się 10 czerwca 1988 roku w Łomży. Jako dziecko, z całą rodziną przeprowadziła się do Płocka. Ukończyła tam szkołę podstawową, gimnazjum oraz liceum. Na studia udała się do Warszawy. Na tamtejszej Politechnice uczęszczała na administrację.

 

Monika Lewczuk kariera

W wieku kilkunastu lat postanowiła, że zostanie modelką oraz piosenkarką. Jak widać nic nie był w stanie powstrzymać ją od tego planu. Zdarzyło się nawet, że reprezentowała Polskę w konkursach miss na skalę międzynarodową. W 2014 roku wzięła udział w programie The Voice of Poland. Szybko po jego zakończeniu podpisała kontrakt z profesjonalną wytwórnią muzyczną. Rok później ukazał się jej pierwszy singiel #Tam tam, który przebojem wdarł się do notowań muzycznych. W 2016 roku na rynku pojawił się jej debiutancki album, noszący nazwę #1.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Lewczuk (@monika_lewczuk)

Monika Lewczuk Alvaro Soler

Na swoim koncie piosenkarka ma także współpracę z zagranicznymi gwiazdami. Jesienią 2016 roku premierę miał utwór Libre. Tam towarzyszy jej czarujący Hiszpan, Alvaro Soler. Co więcej wokalista bardzo chwalił sobie pracę z polską gwiazdą. Ich dzieło zostało nawet okrzyknięte najgorętszym duetem roku!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Monika Lewczuk (@monika_lewczuk)

Monika Lewczuk Instagram

Jeśli chcecie dowiedzieć się kim jest Monika Lewczuk, co wiadomo o jej życiu nie tylko zawodowym, ale również prywatnym, koniecznie zerknijcie na jej Instargram. Nazwa profilu, który prowadzi wokalistka to @monika_lewczuk. Na chwilę obecną obserwuje ją ponad 31 tysięcy internautów. Kobieta zachwyca ich nie tylko pięknym głosem, ale także imponującym wyglądem. Wśród zdjęć, jakie tam publikuje nie brakuje również takich, które zdradzają, jak wygląda jej praca od wewnątrz. Nic dziwnego, że skradła serca tylu osobom. Wydaje się być naprawdę sympatyczną kobietą!