Jeremy Meeks: najprzystojniejszy więzień świata! [INSTAGRAM]

Jego zdjęciami z kroniki policyjnej zachwycał się cały świat. Między innymi przez nie stał się rozpoznawalny niemal wszędzie. Wielu zazdrości mu urody, ale niekoniecznie trybu życia, jakie zdecydował się prowadzić. Kim jest Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień?

Jeremy Meeks kim jest?

Urodził się 7 lutego 1984 roku w Kalifornii. Kilka lat temu trafił do więzienia za posiadanie broni i przynależność do zorganizowanej grupy przestępczej. Stamtąd też jego zdjęcia z kartoteki policyjnej pojawiły się w Internecie. Nie potrzebowały dużo czasu, aby wzbudzić zainteresowanie zwłaszcza u internautek. Co więcej profesjonalne agencje modowe również zwróciły uwagę na jego niewątpliwą urodę.

 

Jeremy Meeks historia

Po odsiedzeniu 27-miesięcznego wyroku, mężczyzna w końcu wyszedł na wolność. Wtedy też powtarzał, że głównym powodem, dla którego przetrwał ciężkie chwile była wspierająca go rodzina. Mianowicie w tym okresie związany był z Melissą Meeks. Mieli nawet dziecko, a wychowywali także dwójkę dzieci kobiety z innego związku. Co ciekawe mężczyzna jeszcze rok przed końcem odsiadywania wyroku, podpisał profesjonalny kontrakt z jedną z agencji modelingowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Thank you Madi…. and congratulations, the show was beyond a success. Looking forward to the future 🙏🏽 @extremedy1980

Post udostępniony przez JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Jak Jeremy Meeks radzi sobie aktualnie?

Odpowiedź na to pytanie może być trochę zaskakująca, biorąc pod uwagę jego przeszłość. Profesjonalny kontrakt umożliwia mu prace z najbardziej znanymi projektantami na świecie. Na swoim koncie ma już współpracę między innymi z takimi domami mody jak Dolce & Gabbana, Calvin Klein oraz Hugo Boss. W życiu prywatnym mimo kilku zmian również odnosi sukcesy. Rozstał się ze swoją ówczesną żona, a związał z miliarderką – Chloe Green. Para została już nawet rodzicami. Model twierdzi, że na taką kobietę czekał przez całe swoje życie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez JEREMY MEEKS (@jmeeksofficial)

Jeremy Meeks Instagram

Jeremy Meeks, najprzystojniejszy więzień na świecie prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @jmeeksofficial. Dotychczas zaobserwowało go już 1,6 miliona osób! Ta liczba naprawdę robi wrażenie. Znajdziemy tam nie tylko zdjęcia z oficjalnych imprez, ale również takie, na których pokazuje się z rodziną.