Młoda i utalentowana Sylwia Lipka! Dowiedz się o niej więcej!

Sylwia Lipka to młoda, utalentowana wokalistka! Jest idolką wielu młodych ludzi. Jest rozpoznawalna nie tylko ze względu na tworzoną muzykę, ale również dzięki stylizacjom w jakich się pokazuje.

Sylwia Lipka [INFORMACJE]

Artystka urodziła się 12 grudnia 1996 roku, a więc ma niespełna 23 lata. Na świat przyszła w Katowicach, natomiast wychowywała się w Knurowie. Jest znana jako wokalistka, wideoblogerka i prezenterka telewizyjna. Miała 6 lat, kiedy rodzice pierwszy raz zaprowadzili ją na zajęcia artystyczne do teatru muzycznego. Od razu pokochała uczucie, które towarzyszy jej podczas przebywania na scenie. Ma trzy siostry i 3 braci.

Sylwia Lipka Kariera

Jako 18-latka związała się ze stacja telewizyjną Disney Channel,  dedykowana głównie dla dzieci i młodzieży. Prowadziła tam program I Love ViolettaNatomiast w 2017 roku zasiadła w jury krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Na swoim kanale na Youtube ma 545 tysięcy subskrybentów. Są tam nie tylko jej teledyski, ale również śmieszne filmiki z jej udziałem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

dodałam właśnie film, w którym to Wy decydujecie o moich zakupach w Nowym Jorku. 🙊 zdążyliście na ankiety? pędźcie zobaczyć. 💗

Post udostępniony przez sylwia mia lipka (@sylwialipka_music)

Sylwia Lipka [PIOSENKI, PŁYTY, TELEDYSKI]

W listopadzie 2015 roku piosenkarka wydała swój debiutancki singiel Masz to coś. Jej pierwszy album studyjny miał premierę 1 lipca 2016 roku. Zatytułowała go Szklany sen.  A w ramach jego promocji Sylwia ruszyła w ogólnopolską trasę koncertową.

Drugi album został opublikowany 20 października 2017 roku. Nosi tytuł Fala/Wave. A pochodzą z niego single takie jak Nie zapomnę i Uskrzydlasz mnie. Oprócz tego kilka utworów doczekało się wersji audiowizualnej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

troszkę słońca dla Was na ten deszczowy dzień: ☀️🌻☀️ ps nie przesuwajcie w prawo…

Post udostępniony przez sylwia mia lipka (@sylwialipka_music)

Sylwia Lipka Instagram

Poprzez media społecznościowe piosenkarka ma stały kontakt ze swoimi fanami. W sieci obserwuje ją już ponad 753 tysiącami followersów, a codziennie przybywa ich jeszcze więcej. Na jej oficjalnym profilu, na Instagramie, możemy przyjrzeć się zdjęciom z różnych sesji, podróży, a także  życia codziennego. Możecie znaleźć ją tam pod nazwą @sylwialipka_music.

Sylwia Lipka to niewątpliwie młoda, utalentowana dziewczyna, która jak na swój wiek odnosi duże sukcesy. Bezsprzecznie fani ją kochają, zazdroszczą talentu i z niecierpliwością czekają na nowe kawałki, które wyjdą spod jej pióra!