Celia Jaunat – piękna partnerka Grzegorza Krychowiaka. Kim jest?

Przeczytaj i dowiedz się, kim jest i czym zajmuje się Celia Jaunat, piękna partnerka pomocnika reprezentacji Polski w piłce nożnej! Poznaj historię ich związku i pasje, które ich łączą.

Celia Jaunat [WIEK, POCHODZENIE]

Modelka urodziła się w 1992 roku, a więc ma dopiero 27 lat. Pochodzi z Francji, gdzie głównie spędziła dzieciństwo i okres dorastania. Również tam uczęszczała na jeden z uniwersytetów.

Czym się zajmuje?

Celia jest modelką i influenserką. Uwielbia luksusowe dodatki. Duża uwagę przywiązuje do tego, aby każdy element w jej stylizacji był odpowiednio dobrany do reszty. Przyjemność sprawiają jej treningi i chętnie pojawia się na modowych eventach. Oczywiście w napiętym grafiku zawsze znajdzie czas, a by z trybun kibicować swojemu ukochanemu, mimo to, że jak sama przyznaje, nie jest zagorzałą fanką piłki nożnej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Bon 15 août à tous 👋👮‍♀️😄 #Deauville #Normandie #ootd #tapfordetails #smile #cap #sunnyday

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat)

 

Celia Jaunat i Grzegorz Krychowiak

Kiedy się poznali, obydwoje byli młodzi i niedoświadczeni w związkach. Jaunat miała zaledwie 19 lat, a piłkarz 21. Razem wkroczyli w dorosłe życie. W krótkim czasie postanowili razem zamieszkać, a to jeszcze bardziej zbliżyło ich do siebie. Pierwszy raz zobaczyli się w mało romantycznych okolicznościach. Mianowicie kiedy, kobieta uczęszczała na praktyki, do sklepu z luksusowym wyposażeniem do łazienek,  Krychowiak był tam na zakupach. Zdradza, że zakochała się w nim od pierwszego wejrzenia, a jego akcent był czymś co kompletnie ją urzekło.

Celia Jaunat Instagram

Razem z Krychowiakiem doskonale odnajdują się w świecie mody i luksusowych wnętrz, czym modelka chętnie chwali się na swoim profilu. Oprócz tego możemy oglądać tam ich zdjęcia z romantycznych kolacji, wspólnych wakacji, a także projekty, które realizuje ze znanymi projektantami i markami. Na chwilę obecną obserwuje ją aż 180 tysięcy ludzi z całego świata. Jej nazwa użytkownika to @celiajaunat.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Happy Easter everyone 🐣😊 Enjoy this time with your family and people you love ❤️

Post udostępniony przez Célia Jaunat (@celiajaunat)

Celia Jaunat, piękna partnerka polskiego piłkarza może pochwalić się licznymi sukcesami w swojej branży. Niewątpliwie wspierają siebie nawzajem i dążą do wyznaczonych celów, a przy tym, co możemy zaobserwować po wspólnych zdjęciach, uśmiech nie schodzi im z twarzy!