Millie Bobby Brown: skąd jest znana? [WIEK, INSTAGRAM]

Millie Bobby Brown, skąd znana jest młoda brytyjska aktorka? W jakich hitowych produkcjach wzięła udział i jak zyskała sympatię aż tylu osób? Ile ma lat? Wszystkiego dowiecie się z poniższego artykułu!

Millie Bobby Brown wiek

Młoda aktorka urodziła się 19 lutego 2004 roku. Na świat przyszła w Marbelli, w Hiszpanii. Jednakże niedługo po tym jej rodzina zdecydowała się na przeprowadzkę do Wielkiej Brytanii. Zaś cztery lata później udali się do Stanów Zjednoczonych, gdzie mieszkają do chwili obecnej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

no more sad songs 🐣

Post udostępniony przez mills 🐳 (@milliebobbybrown)

Millie Bobby Brown kariera

Dziewczyna na szklanym ekranie po raz pierwszy pojawiała się w 2013 roku. Wcieliła się w rolę Alice ze spin-offu serialu Dawno, dawno temu. Następnie można było zobaczyć ją w produkcjach stacji ABC, takich jak Chirurdzy, czy Współczesna rodzina. Niedawno także pojawił się film kinowy pod tytułem Godzilla: Król potworów, w którym także występowała.

Millie Bobby Brown Stranger Things

Największą popularność jednak przyniosła jej rola Jedenastki w serialu Stranger Things. Swoją premierę miał on w 2016 roku. Jest to serial w klimacie horroru sciene-fiction. Powstał dla platformy Netflix. Cieszył się bardzo dobrym odbiorem wśród widzów. Bo tej pory powstały już jego trzy sezony, przy czym ostatni pojawi się dopiero 4 lipca 2019 roku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

eleven n mike ♥️

Post udostępniony przez mills 🐳 (@milliebobbybrown)

Millie Bobby Brown Instagram

Jej profil na Instagramie można znaleźć pod nazwą @milliebobbybrown. Aktualnie śledzi ją aż ponad 19 milionów internautów! Pojawiają się tam zdjęcia zapowiadające nad czym w danej chwili pracować będzie młoda aktorka, ale także z jej życia prywatnego.

Millie Bobby Brown skąd jest znana? Warto zaznaczyć, że poprzez sukces jakimi cieszyły się produkcje z jej udziałem, jej nazwisko jest bardzo rozpoznawalne w świecie filmowym. Co więcej, ostatnio miała nawet przyjemność pojawić się na kilku okładkach znanych czasopism. Trzeba przyznać, że jak na piętnastolatkę to naprawdę wielkie dokonanie!

Poniżej przedstawiamy filmik, w którym poznamy spekulacje na temat tego, co wydarzy się w trzecim sezonie Stranger Things: