Milex – znacie tego blogera? [INSTAGRAM,KIM JEST]

W sieci, aby wyróżniać się z tłumu należy zwracać na siebie uwagę. Najczęściej dzieje się to ze względu na wygląd i stylizacje. Młodzi ludzie bardzo chętnie korzystają z takiej okazji i robią wszystko co w ich mocy by zyskać popularność. Przykładem jest niewątpliwie barwna postać, którą możecie kojarzyć między innymi z programów telewizyjnych i znajomości ze znanymi osobami. Milex – znacie tego blogera?

Milex – kim jest?

Tak właściwie to Kamil Roj. Osobowość znana głównie z Internetu, która wyróżnia się nietypowym stylem ubierania i wyglądem. Ma 25 lat, a swoje codzienne życie dzieli między Londyn i Warszawę. W jednym z programów, w jakich brał udział wyjawia, że nigdy nie musiał pracować, a wszystkie jego zachcianki spełniają rodzice.

 

Milex znajomi

Wśród swoich znajomych ma wielu celebrytów. Między innymi przyjaźni się ze zwyciężczynią ostatniej edycji Big Brothera – Magdą. Oprócz tego jest znany w Ekipie z Warszawy i sporadycznie pojawiał się w odcinkach imprezowego show. Co więcej należy do dość wąskiego grona przyjaciół Maffashion.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Przygotowania do @opener_festival trwają jak widać w najlepsze 😬😂🙈

Post udostępniony przez M I L E X (@milexr)

Milex Dżentelmeni i wieśniacy

Celebryta wystąpił także w jednym z odcinków programu Dżentelmeni i wieśniacy, emitowanego na stacji TTV. To właśnie tam po raz pierwszy zmuszony był spróbować ciężkiej pracy fizycznej i przestrzegania różnych reguł. Niewątpliwie na wsi wywołał nie lada sensację. W końcu niecodziennie w takich okolicznościach widzi się mężczyznę w kolorowym futrze i koturnach na nogach.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez M I L E X (@milexr)

Milex Instagram

Jego profil to prawdziwa kopalnia przeróżnych, odważnych stylizacji, które wybiera dla siebie chłopak. Trzeba przyznać, że są naprawdę przemyślane i dobrze skomponowane. Jednakże są również powodem nieprzychylnych komentarzy i zarzutów pod jego kontem. Nazwa pod jaką znajdziecie jego profil to @milexr. Aktualnie obserwuje go aż 60 tysięcy internautów. Po przeczytaniu tego artykułu wiecie już kim jest Milex i znacie tego blogera. Czy zaobserwujecie jego profil i będziecie śledzić losy?