Maya Hawke: córka znanych aktorów zagrała w hicie Netflixa!

Serial Stranger Things jest jednym z najchętniej oglądanych na Netflixie. Niedawno premierę miał już trzeci sezon, a w nim pojawili się również nowi aktorzy. Maya Hawke, córka znanych amerykańskich aktorów także dołączyła do obsady. W jaką postać się wcieliła? Zostańcie z nami i dowiedzcie się więcej!

Maya Hawke wiek

Córka Ethana Hawke i Umy Thurman urodziła się 8 lipca 1998 roku. Tak jak rodzice postanowiła spróbować swoich sił w aktorstwie. W tym kierunku zdecydowała się głównie kształcić i trzeba przyznać, że był to strzał w dziesiątkę, ponieważ na ekranie telewizora radzi sobie naprawdę dobrze. Co ciekawe zajmuje się również modelingiem. Na swoim koncie ma nawet udział w kampanii Calvina Kleina.

 

Maya Hawke Stranger Things

Robin, w która dziewczyna wciela się w najnowszym sezonie serialu bardzo przypadła do gustu widzom. Zgodnie przyznają, że jest to jedna z najciekawszych postaci. Dziewczyna, którą gra jest bardzo ważna dla fabuły produkcji. To ona wielokrotnie podpowiada, jak należy zachować się w ciężkiej sytuacji i razem ze znanymi już bohaterami rozwiązuje skomplikowane zagadki w ich miasteczku. Z młodej aktorki dumy nie kryje jej ojciec. Zachwycony dodał nawet wpis do sieci, gdzie w jej stronę kieruje słowa uznania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maya Ray (@maya_hawke)

Maya Hawke filmy

Oprócz roli w Stranger Things, mogliści zobaczyć ją także w Małych kobietkach. To tam oficjalnie zadebiutowała. Następnie pojawiła się także w Ladyworld. Grę aktorską ma chyba we krwi, ponieważ za swoje role zdobywa same pozytywne opinie. Nie tylko widzów, ale również ekspertów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maya Ray (@maya_hawke)

Maya Hawke Instagram

Maya Hawke, córka znanych gwiazd filmowych prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @maya_hawke. Na chwilę obecną obserwuje ją tam aż 1,7 miliona użytkowników! Niewątpliwie świadczy to o tym, że jej popularność staje się większa z dnia na dzień. Wszyscy chętni dowiedzieć się o niej więcej, powinni koniecznie tam zajrzeć!