Matt Pokora: [wiek, Instagram, piosenki,Christina Milian]

Amerykański wokalista znany jest polskim słuchaczom między innymi dzięki singlowi, który stworzył z Patricią Kazadi. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wyglądały początki jego kariery oraz czym teraz zajmuje się Matt Pokora  – to artykuł dla Was!

Matt Pokor wiek

Artysta urodził tak naprawdę nazywa się Matthieu Tota. Urodził się 26 września 1985 roku w Strasburgu. Za sprawą ojca, który był piłkarzem ma polskie korzenie. Na początku swojej kariery tworzył zespół z muzykami poznanymi w jednym z francuskich programów muzycznych. Pasję do muzyki zapoczątkował w nim jego starszy brat Julien.

 

Matt Pokora piosenki

Po odejściu z zespołu zaczął karierę solową pod obecnym pseudonimem. Na swoim koncie ma współpracę z taki gwiazdami muzycznymi jak Timbaland. Podczas swojej kariery wielokrotnie występował w Polsce. Na festiwalach prezentował swoje utwory: Catch Me If You Can i Wanna Feel You Now, który nagrał właśnie z polską wokalistką. Do tej pory wydał sześć albumów studyjnych, a obecnie wypuścił singiel promujący następny. Co więcej od kilku lat jest jurorem francuskiej wersji programu The Voice.

 

 

Matt Pokora Christina Milian

Po kilku nieudanych związkach, wydaje się, że w końcu znalazł prawdziwą miłość. Artysta obecnie związany jest z amerykańską piosenkarką i aktorka Christiną Milian. Ich miłość trwa już od dwóch lat, a niedawno poprzez swoje media społecznościowe poinformowali fanów, że spodziewają się dziecka. Stało się tak za sprawą zdjęcia z USG, z którym dumnie razem pozują. Co więcej teraz wychowują już wspólnie córkę z pierwsze małżeństwa Milian. Bezsprzecznie widać, że para jest bardzo podekscytowana oczekiwaniami na nowego członka rodziny.

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Matt Pokora Instagram

Na Instagramie muzyk prowadzi swoje konto pod nazwa @mattpokora. Aktualnie jego aktywność tam śledzi aż 2,2 miliona internautów. Niewątpliwie wszyscy, którzy chcą być na bieżąco z wydarzeniami z życia artysty, koniecznie powinni dołączyć do grupy jego fanów. Na bieżąco dodaje tam zdjęcia oraz relacje z życia codziennego. Z obserwatorami dzieli się również najnowszymi projektami, nad którymi pracuje.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.