Marta Glik: żona zawodnika AS Monaco. Kim jest?

O tym, że żona zawodnika grającego w zagraniczny klubie, nie ma życia usłanego różami, Marta Glik przekonała się niewątpliwie niejednokrotnie. Mimo to, od zawsze jest jego najwierniejsza fanką i nie było chwili, żeby zwątpiła w umiejętności męża. Kim jest i jak wygląda jej związek z reprezentacyjnym obrońcą?

Marta Glik sama o sobie

Kobieta mówi o sobie, że jest odważna, pewna siebie i odrobinę szalona. Nie boi się żadnych wyzwań. Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Jest odpowiedzialna i bezgranicznie wierzy w męża. Natomiast on twierdzi, że nigdy nie zapomni, że wierzyła w niego, kiedy wszyscy inni przestali.

Victoria i Valentina Glik

Pierwsza córka, Victoria, przyszła na świat w sierpniu 2013 roku. Natomiast młodsza z nich, o niewątpliwie nietypowym imieniu, 7 marca 2019 roku. Dziewczynki chętnie pozują razem do zdjęć, a ich mama przyznaje, że starsza uwielbia pomagać przy opiece nad swoją siostrą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Valentina już miesiąc z nami ❤️ 🤱🏼

Post udostępniony przez Marta Glik (@martaglik)

Marta Glik i Kamil Glik

Małżeństwo poznało się jeszcze w podstawówce! Natomiast parą są od gimnazjum. Na ślubnym kobiercu stanęli 25 czerwca 2011 roku. Zapewniają, że od samego początku tworzą zgodny związek. Nie szczędzą sobie czułości, a przede wszystkim mogą liczyć na siebie w każdej sytuacji. Widać, że miłość, którą darzą siebie nawzajem jest szczera i bezgraniczna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

👨‍👩‍👧‍👧Rodzina.. to co najcenniejsze w życiu 🙏🏻❤️ Miłość bezgraniczna ❤️

Post udostępniony przez Marta Glik (@martaglik)

Marta Glik Instagram @martaglik

Na chwilę obecną żona reprezentanta Polski w piłkę nożna, zgromadziła niemal 70 tysięcy obserwujących ją osób! Tam po raz pierwszy opublikowała zdjęcie nowo narodzonej córeczki. Możemy także podziwiać siostrzaną miłość uwiecznianą na fotografiach przez mamę dziewczynek. Oprócz tego dowiemy się, gdzie spędzają rodzinne wakacje i czas wolny!

Teraz Marta Glik, żona zawodnika Monaco spełnia się w najpiękniejszej roli w życiu kobiety. Tak więc życzymy zdrowia całej ich czwórce i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy osobiste, a także zawodowe!