Maria Tyszkiewicz: aktorka i wokalistka [INSTAGRAM, TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO]

Maria Tyszkiewicz, aktorka i utalentowana muzycznie wokalistka, zasłynęła w jednej z edycji popularnego show Polsatu pod tytułem Twoja twarz brzmi znajomo. Od tamtej pory ma coraz więcej fanów i na poważnie zaczęła zajmować się muzyką. Co jeszcze wiadomo na jej temat? Przeczytaj artykuł i sprawdź!

Maria Tyszkiewicz wiek

Kobieta urodziła się 19 kwietnia 1991 roku w Warszawie. Już jako dziecko występowała w telewizji, w programie Domowe przedszkole. Z aktorstwem też postanowiła związać swoją przyszłość, dlatego udała się na studia do Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie. Jej drugą pasją jest śpiew i pod tym kątem również kształciła się profesjonalnie. Mianowicie jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej w klasie fortepianu.

 

Maria Tyszkiewicz Teatr Buffo

Kiedy miała 16 lat wzięła udział w obozie organizowanym właśnie przez Teatr Buffo. Tam prowadzącym nie umknął jej talent i dostała propozycję zagrania roli w musicalu Polita. Tak zaczęła się jej przygoda, która trwa do dzisiaj. Dodatkowo na swoim koncie ma już kilka głównych ról. Między innymi w spektaklu Romeo i Julia oraz Piotruś Pan.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maria Tyszkiewicz (@mariatyszkiewicz)

Maria Tyszkiewicz Twoja twarz brzmi znajomo

Niewątpliwie właśnie ten program przyniósł jej jeszcze większą rozpoznawalność. W nim wygrała dwa odcinki. Co więcej w ostatnim z nich zatriumfowała jako zwyciężczyni całego show. Oczywiście cały wygrany budżet przeznaczyła na cele charytatywne. Podczas trwania programu miała okazję wcielić się w rolę Dody, Rihanny, Michała Szpaka czy Pink. Warto dodać, że wszystkie z jej wykonań biły rekordy wyświetleń na kanale Youtube znanego show.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Maria Tyszkiewicz Instagram

Maria Tyszkiewicz, aktorka i zyskująca sławę piosenkarka prowadzi swój profil pod nazwą @mariatyszkiewicz. Aktualnie obserwuje go ponad 7 tysięcy osób. Trzeba przyznać, że wygląd jaki nadaje swojemu kontu jest naprawdę tajemniczy i nieoczywisty. Być może w te sposób utożsamia go ze swoim charakterem. Wśród zdjęć jakie dodaje znajdziemy te profesjonalne z wystąpień i sesji oraz bardziej prywatne. Na nich pozuje z partnerem i pokazuje, jak spędza wolny czas.