Kim jest Ewa Wachowicz? [WIEK, PRZEPISY, MĄŻ, KSIĄŻKA]

Dla większości osób nie jest zagadką, kim jest Ewa Wachowicz. Znana głównie z programów kulinarnych, które prowadzi w telewizji. Oprócz tego wydaje książki z przepisami i zdobyła tytuł Miss Polonia.

Ewa Wachowicz Wiek

Urodziła się 19 października 1970 roku w Klęczanach w województwie małopolskim. Jest absolwentką liceum w Gorlicach. Na studia wyjechała do Krakowa, gdzie uczęszczała na Akademię Rolniczą i Akademię Ekonomiczną.

Ewa Wachowicz Miss

W 1992 roku podczas konkursu Miss Polonia, Ewa Wachowicz zdominowała konkurencję i zdobyła koronę. W konkursie między narodowym wybrano ją III wicemiss. Karierę uwieńczył sukces w wyborach Miss Świata Studentek, gdzie również nie miała sobie równych.

Producentka telewizyjna

Podczas swojej przygody z telewizją związana była z różnymi stacjami. Sama wyprodukowała swój pierwszy program Poradnik imieninowy. Współtworzyła również serię Podróże kulinarne Roberta Makłowicza. Ostatnią przygodą z prowadzeniem własnego programu była Domowa kawiarenka, gdzie można było zasięgnąć rad z dziedziny cukiernictwa.

Książka i przepisy

Chcąc uwiecznić i podzielić się z innymi, swoimi autorskimi przepisami, postanowiła zapisać je na łamach książek. Na swoim koncie ma już wydanie publikacji takich jak Ewa gotuje, Ewa Wachowicz – Sałatki i Zapiski kulinarne. Zdradza w nich swoje sekrety na idealnie przyrządzone i podane potrawy, a także desery. Warto dodać, że już przez dwa lata wydaje kalendarze z cennymi dla czytelniczek poradami.

Życie prywatne: córka, mąż

Wachowicz była rzeczniczką prasową rządu Waldemara Pawlaka w latach 1993–1995. W tym czasie pozna swojego ówczesnego męża Przemysława Osuchowskigo. Niestety ich małżeństwo rozpadło się w 2006 roku. Owocem ich związku jest córka, Aleksandra Osuchowska. Podobno po mamie odziedziczyła nie tylko urodę, ale także zamiłowanie do gotowania. Warto zaznaczyć, że kobieta bardzo chroni swoje życie prywatne przed mediami i rzadko kiedy wypowiada się na ten temat publicznie.

A więc, wiedząc kim jest Ewa Wachowicz, trzeba przyznać, że na chwilę obecną odniosła już pasmo sukcesów, a jej kariera wciąż nabiera tempa!

źródło zdjęć: instagram.com