Maja Bohosiewicz: [wiek, Instagram, sklep, ślub, dzieci, mąż, filmy]

Maja Bohosiewicz to jedna z bardziej cenionych aktorek. Wokół siebie rozsiewa pozytywną energię i zaraża wszystkich dobrym humorem. Jeśli chcecie dowiedzieć się kilku faktów o niej – świetnie trafiliście. W artykule poniżej zaprezentujemy Wam informacje, które najbardziej interesują jej fanów!

Maja Bohosiewicz wiek

Aktorka na świat przyszła 20 listopada 1990 roku w Żorach. Pochodzi z rodziny polskich Ormian. Ma trójkę rodzeństwa. Jej starsza siostra Sonia również pracuje w branży filmowej. Maja skończyła Liceum Aktorskie w Krakowie, które mieści się L’art. Studio. W tym mieście zadebiutowała także na deskach teatru. Studiowała reżyserię w Warszawskiej Szkole Filmowej.

 

Maja Bohosiewicz filmy

Jej początki aktorskie, miały miejsce w epizodycznych rolach w polskich serialach. Pełnometrażowe produkcje, w których wystąpiła to między innymi Wojna żeńsko-męska, W ciemności oraz Pani z przedszkola. Natomiast widzowie najlepiej kojarzą ją z Za marzenia, serialu emitowanego na TVP2. Oprócz tego wzięła udział w drugiej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo. Co więcej w 2013 roku pojawiła się na okładce magazynu Playboya.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz – Kwaśniewska (@majabohosiewicz)

Maja Bohosiewicz mąż, dzieci

Wydaje się, że relacja z jej mężem – Tomaszem Kwaśniewskim – to naprawdę wielka miłość. Co ciekawe na ślub zdecydowali się dopiero po wieloletnim związku. Miał on miejsce 31 grudnia 2018 roku. Na uroczystości pojawiło się mnóstwo gwiazd, z którymi przyjaźni się kobieta. Między innymi na weselu bawiła się Zosia Zborowska i Magdalena Pieczonka. Wtedy już na świecie była już dwójka ich dzieci. Małżeństwo wychowuje wspólnie syna Zacharego i córkę Leonię. Mimo aktywnego życia zawodowego, nigdy nie brakuje jej czasu na spędzanie go z najbliższymi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maja Bohosiewicz – Kwaśniewska (@majabohosiewicz)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Maja Bohosiewicz Instagram

Internet to miejsce, gdzie gwiazda odnajduje się świetnie. Prowadzi swój profil na Instagramie, którego nazwa to @majabohosiewicz. Aktualnie obserwuje ją 378 tysiące użytkowników. Co więcej jest właścicielką sklepu z odzieżą Le Collet. Jest także ambasadorką firmy La Millou.  W sieci udziela się społecznie i motywuje wiele kobiet.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.