Christina Milian: [wiek, Instagram, Matt Pokora, filmy, córka]

Christina Milian to znana amerykańska aktorka. Niedawno ze swoim partnerem podzielili się z fanami radosną nowiną. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat wybranki Matta Pokory – to artykuł idealny dla Was!

Christina Milian wiek

Aktorka urodziła się 26 września 1981 roku w New Jersey. Tak właściwie nazywa się Christine Flores, ale występuje również pod pseudonimem Chrissy. Oprócz aktorstwa, jej pasją jest śpiew. Na swoim koncie ma nawet kilka hitów. Dodatkowo wydała już dwa albumy studyjne. Jej najbardziej znane utwory to When You Look at Me, Say I oraz Dip It Low. Współpracowała z różnymi gwiazdami muzycznymi. Między innymi Young Jezzy, czy Christina Aguilera.

 

Christina Milian filmy

Karierę aktorską zaczynała już jako nastolatka. Na jej samym początku pojawiała się w produkcjach Disney Channel. Później była prowadzącą programy na antenie MTV. To tam zawarła znajomości, które umożliwiły realizowanie się aktorsko. W związku z tym mogliśmy oglądać ją w Miłość jest za darmo, Bee Cool i Dziewczyny z drużyny. Natomiast seriale, w których wystąpiła to Dziadek z przypadku i The Oath. Co więcej była również prowadzącą amerykańską wersję programu The Voice.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Christina Milian (@christinamilian)

Christina Milian Matt Pokora

Kobieta ma za sobą kilka związków ze znanymi osobowościami w show biznesie. Między innymi spotykała się z Nickiem Canonem i Lil Waynem. Co ciekawe przez dwa lata była nawet mężatką. Jej ówczesnym partnerem był The-Dream. Owocem ich związku jest córka – Violet Madison Nash. Obecnie aktorka jest szczęśliwa u boku francuskiego muzyka z polskimi korzeniami. Matt Pokora został jej partnerem w sierpniu 2017 roku. Niedawno w sieci podzielili się wiadomością, że wkrótce będą rodzicami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Christina Milian Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziecie pod nazwą @christinamilian. Może pochwalić się naprawdę dużym gronem fanów, ponieważ obserwuje ją aż ponad 5 milionów użytkowników. To dobre źródło by na bieżąco śledzić poczynania aktorki i wiedzieć, co aktualnie dzieje się w jej życiu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.