Magdalena Lamparska z jakich produkcji ją znamy? [WIEK,FILMY]

Aktorka już od kilku ładnych lat podbija serca widzów. Jeśli zastanawiacie się w jakich serialach wystąpiła Magdalena Lamparska oraz z jakich filmów jest znana to artykuł dla Was! W nim dowiecie się również więcej na temat jej życia prywatnego, a także sprawdzicie, czy aktywnie prowadzi swoje konta na serwisach społecznościowych.

Magdalena Lamparska wiek

Kobieta urodziła się 6 stycznia 1988 roku. W związku z tym ma aktualnie 31 lat. W kierunku aktorstwa kształciła się w Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej grę można podziwiać nie tylko w telewizji, czy kinie, ale również w teatrze.

 

Magdalena Lamparska filmy i programy telewizyjne

Aktorka może pochwalić się bardzo bogatą filmografią, jak na swój wiek. Pozycje, z których jest najbardziej kojarzona to Listy do M. 2 i Porady na zdrady. Natomiast seriale, w których się pojawiła to To nie koniec świata, Hotel 52 oraz pierwsza i druga część 39 i pół. Co ważne premiera nowej części nie miała jeszcze miejsca. Możemy spodziewać się jej w jesiennej ramówce TVN-u.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Magdalena Lamparska i Bartek Osumek

Para pobrała się w Watykanie. Co ciekawe przed decyzją o ślubie, na świecie powitali synka –Tymoteusza. Oboje należą do grupy osób, którzy niezbyt chętnie dzielą się swoim życiem prywatnym z otoczeniem. W związku z tym o wydarzeniu wiedziały tylko najbliższe i zaufane osoby. Co więcej uroczystość była skromna, a liczba gości nie należała do największych.  O całym fakcie poinformowali już po uroczystości zdjęciem z sesji ślubne. Trzeba przyznać, że wyglądają na bardzo zakochanych. Komentarz pod zdjęciem tylko to potwierdził.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Magdalena Lamparska (@magdalamparska)

Magdalena Lamparska Instagram

Dla wiernych fanów aktorki, nie będzie nowością fakt, że kobieta pokazuje część swojego życia na Instagramie. Dla tych mniej poinformowanych podpowiadamy, że jej konto znaleźć można pod nazwą @magdalamparska. Aktualnie obserwuje ją niespełna 90 tysięcy użytkowników. Powinni zajrzeć tam wszyscy chętni dowiedzieć się jak ma się Magdalena Lamparska i z jakich wydarzeń w życiu jest najbardziej dumna!