Agata Dziarmagowska podbije rynek muzyczny? [WIEK,INSTAGRAM]

Kim jest ta młoda wokalistka i co sprawiło, że stało się o niej głośno? Czy Agata Dziarmagowska podbije polski rynek muzyczny? Na swoim koncie ma już współpracę z innymi popularnymi artystami. Co więcej liczba jej fanów z dnia na dzień się powiększa. Przeczytaj artykuł i oceń jej szansę na powodzenie w świecie show-biznesu.

Agata Dziarmagowska wiek

Dziewczyna urodziła się 25 sierpnia 1997 roku w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na scenie występuję głównie pod pseudonimem Dziarma, który wziął się od jej nazwiska. Niewątpliwie lubi bawić się wyglądem, a zmiany koloru włosów nie są jej zupełnie straszne. Najlepiej odnajduje się w hip-hopie, popie oraz vaporwave.

 

Agata Dziarmagowska Mam talent

Na udział w programie zdecydowała się w 2012 roku. Wtedy dopiero poznawała świat środowisko muzyczne i w porównaniu do teraz, jej styl różnił się diametralnie. Co ciekawe dotarła aż do półfinału. Dodatkowo kolejnym programem, w którym postanowiła spróbować swoich sił był X Factor. Niestety tam nie wypadła tak dobrze i szybciej skończyła swoją przygodę z telewizją. Jednakże zdobyła rozgłos, który przyczynił się do podpisanie kontraktu z profesjonalną wytwórnią muzyczną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez DZIARMA (@dziarmadziarma)

Agata Dziarmagowska piosenki

Wraz ze stylem muzycznym artystki, zmienił się także jej wygląd. W teledyskach zdecydowała się na odważne sceny i kuse stylizacje. Klimat w jakich jest utrzymana większość z nich jest dość mroczny. Pierwszym autorskim utworem, jakim podzieliła się z fanami był Mogę wszystko nic nie muszę. Następnie uwagę słuchaczy zdobyły kawałki Blisko mnie, KAWAII i Coolaid. Bezsprzecznie duet z Adim Nowakiem w piosence Placebo, również został pozytywnie odebrany.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Agata Dziarmagowska Instagram

Na pewno wszyscy, którzy chcą być na bieżąco z jej zmianami wyglądu, koniecznie powinni zaobserwować jej profil na Instagramie. Bez problemu można wyszukać go pod nazwą @dziarmadziarma. Młoda wokalistka może pochwalić się licznymi obserwatorami jej konta. Mianowicie na chwilę obecną jest ich aż 150 tysięcy. Niewątpliwie nie brakuje tam kontrowersyjnych zdjęć oraz odważnych stylizacji.

Czy myślicie, że Agata Dziarmagowska podbije rynek muzyczny i będzie o niej głośno przez dłuższy czas?