Magda Bereda: uczestniczka nowej edycji Tańca z gwiazdami

Premiera kolejnej edycji Tańca z gwiazdami już niebawem, a więc pora na przyjrzenie się uczestnikom. Kim jest Magda Bereda, uczestniczka nowej edycji show? Z tego artykułu dowiesz się czym się zajmuje, ile ma lat oraz czy posiada swój profil na Instagramie.

Magda Bereda kto to?

Dziewczyna ma dopiero 22 lata, a jej nagrania w sieci robią prawdziwą furorę. Od zawsze pasjonowała się śpiewem. Swoją przygodę w tej dziedzinie zaczęła od różnych konkursów, w których wielokrotnie zwyciężała. A nagrody pozwoliły je rozwijać się jeszcze bardziej. Na przykład dzięki triumfowi w Non Stop Music Challenge mogła nagrać własną, autorską piosenkę.

 

Magda Bereda piosenki

Na jej kanale Youtube, którego nazwą jest jej imię i nazwisko znajdziemy teledyski do piosenek, które pokochali jej fani. Między innymi W niepewności, Cisza wokół mnie i Nic do stracenia. Oprócz tego zamieszcza tam covery różnych znanych artystów, a także piosenek z bajek Disneya. Dodatkowo często vlogi ze swojego życia codziennego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Magda Bereda Taniec z gwiazdami

Młoda piosenkarka zgodziła się na udział w programie, który emitowany będzie jesienią na antenie Polsatu. Niewątpliwie liczne grono jej fanów będzie wspierać jej poczynania i licznie głosować na duet, który stworzy z profesjonalnym tancerzem. Niestety jeszcze nie wiadomo oficjalnie, kto będzie jej partnerował. Jeśli na tanecznym parkiecie będzie radzić sobie tak, jak za mikrofonem, możemy być pewni, że będzie jednym z kandydatów do wygrania.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

Magda Bereda Instagram

Swój profil równie aktywnie, co w innych mediach społecznościowych. Mianowicie jej konto znajdziecie pod nazwą @magdabereda. Aktualnie obserwuje ją tam aż 638 tysięcy internautów. Zdjęcia, które tam zamieszcza zdobywają liczne polubienie i są bardzo chętnie komentowane przez użytkowników. Bezsprzecznie możemy być pewni, że Magda Bereda, uczestniczka nowej edycji Tańca z gwiazdami będzie zamieszczać tam materiały zza kulis programu. A czy wy będziecie trzymać za nią kciuki?