Łukasz Zagrobelny to kolejny uczestnik Twoja twarz brzmi znajomo!

Łukasz Zagrobelny to kolejny artysta, który zdecydował się wziąć udział w popularnym show Polsatu. Nowy sezon Twoja twarz brzmi znajomo zobaczymy już jesienią. Jednakże już teraz przyjrzyjmy się bliżej wokaliście i sprawdźmy jakie ma szanse w rywalizacji z innymi!

Łukasz Zagrobelny wiek

Muzyk urodził się 1 lipca 1975 roku. Na świat przyszedł we Wrocławiu i tam też dorastał. Co ciekawe skończył Technikum Ekonomiczne o profilu eksploatacja pocztowa. Jednak to muzyka od zawsze była jego największą pasją. Ukończył szkołę muzyczną pierwszego, a także drugiego stopnia w klasie akordeonu. Jest absolwentem  Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego, zdobył tam tytuł magistra sztuki jako dyrygent chóralny.

 

Łukasz Zagrobelny Ewelina Flinta

Niewątpliwie większość kojarzy go z duetu z Eweliną Flintą. Razem nagrali utwór Nie kłam, że kochasz mnie. Miał on za zadanie promować film pod tytułem Nie kłam, kochanie. Karierę zaczynał w młodym wieku i bardzo szybko został dostrzeżony przez Elżbietę Zapędowską, która uważana jest za specjalistkę w dziedzinie muzyki. Na koncie ma niezliczone występy na różnych festiwalach i konkursach piosenki. Może pochwalić się aż czterema albumami studyjnymi własnego autorstwa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lukas Zagrobelny (@lukasz_zagrobelny)

Łukasz Zagrobelny Twoja twarz brzmi znajomo

Od kiedy w mediach pojawiły się głosy, że Łukasz Zagrobelny to kolejny uczestnik programu, jego fani bardzo się ucieszyli z tego powodu. Ostatnimi czasy unikał rozgłosu, a tym samym nie do końca wiadome było co się z nim dzieje. W jednym z wywiadów zwierzył się, że zmagał się z depresją. Jednakże dzielnie zwalczył wszystkie przeciwności losu i czuje się już w pełni na siłach by podejmować nowe wyzwania. Dodamy tylko, że pierwszym programem, w którym stanął do rywalizacji był Taniec z gwiazdami.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lukas Zagrobelny (@lukasz_zagrobelny)

Łukasz Zagrobelny Instagram

Artysta prowadzi swoje konto na Instagramie pod nazwą @lukasz_zagrobelny. Na jego profilu nie brakuje zdjęć, które pokazują jak spełnia się zawodowo oraz spędza czas wolny i relaksuje się w domowym zaciszu. Jeśli jesteście ciekawi, jak poradzi sobie w programie koniecznie oczekujcie wieści o premierze pierwszego odcinka!