Leon Myszkowski: syn Justyny Steczkowskiej [WIEK,INSTAGRAM]

Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej i Macieja Myszkowskiego, jak jego mama również znakomicie odnajduje się w błysku fleszy. Czym aktualnie się zajmuje i z czego jest znany w świecie show biznesu? Jego nazwisko staje się bardziej rozpoznawalne z każdym dniem!

Leon Myszkowski wiek

Chłopak urodził się 1 września 2000 roku, a więc w obecnym świętował będzie swoje 19 urodziny. Ma dwójkę młodszego rodzeństwa. Mianowicie brata Stanisława oraz siostrę Helenę. Jeszcze kilka lat temu nie rodzice nie chcieli, aby wkroczył w świat celebrytów, jednak on zdecydował inaczej. Można zobaczyć go na oficjalnych imprezach, a także udziela się w różnego rodzaju programach telewizyjnych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Leon Myszkowski (@leon_myszkovsky)

Leon Myszkowski książka

W 2016 roku wydał swoją książkę kulinarną zatytułowaną Kuchnia Leona. Z pozycji kucharza amatora przedstawia propozycje na różne przekąski oraz dania, które sprawdza się na przykład na imprezach. Twierdzi, że jest to jego pasja i chce dalej realizować się w tym kierunku. Prowadzi także kanał na Youtube, który nazwał swoim imieniem i nazwiskiem, gdzie przygotowuje zdrowe i smaczne posiłki. To na pewno osiągnięcie, z którego dumni są wszyscy jego bliscy.

Leon Myszkowski DJ

Ostatnimi czasy, postanowił jednak zmienić nieco swoje zainteresowania. Odnosi teraz sukcesy jak producent muzyczny i dj. Każdą wolną chwilę spędza na rozwijaniu swoim zdolności i ma już na koncie wstępy za konsoletą. Razem z Michałem Harasimiukiem tworzą duet DØUBLE LØUD3RS. Sam przedstawia się jako odpowiednik polskiego Justina Biebera.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Leon Myszkowski (@leon_myszkovsky)

Leon Myszkowski Instagram

Chłopak bardzo aktywnie prowadzi także swoje konto na Instagramie. Jest ono dostępne pod nazwą @leon_myszkovsky. W sieci obserwuje go ponad 13 tysięcy osób. Pojawiają się tam dość kontrowersyjne zdjęcia i nagrania. Internauci twierdzą, że pojawia się tam pod wpływem alkoholu co wywołuje dość duże kontrowersje. Czy Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowski odniesie sukces na tak dużą skalę, jak jego mama? Tego dowiemy się pewnie za kilka lat!