Lele Pons: Wenezuelska blogerka, która robi furorę w sieci

Lele Pons, Wenezuelska blogerka jest aktualnie jedną z topowych gwiazd w Internecie. Ma fanów na całym świecie. Co sprawiło, że ludzie tak bardzo ją pokochali? Jaki jest jej przepis na sukces? Przeczytaj artykuł i dowiedz się o niej więcej!

Lele Pons [IMIĘ I NAZWISKO, WIEK]

Dziewczyna urodziła się 25 czerwca 1996 roku w Wenezueli. Jednak już jako pięciolatka razem z rodziną przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Tak naprawdę nazywa się Eleonora Pons Maronese. Przyznaje, że w szkole średniej zmagała się nieodpowiednim w stosunku do niej zachowaniem rówieśników. Aktualnie wiele osób chce brać z niej przykład i uznaje ją za swoją idolkę. Pons przyjaźni się ze sławnymi zagranicznymi gwiazdami, co powoduje, że jest jeszcze bardziej rozpoznawalna.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lele Pons (@lelepons)

Lele Pons piosenki

Influenserka jest także utalentowana muzycznie. Na swoim koncie ma udziały w produkcjach muzycznych znanych artystów, ale także swoich własnych. Między innymi pojawiła się w popularnym ostatnio klipie Camilii Cabello oraz J Balvina i Anitty. Co więcej prowadziła meksykańską edycję programu The Voice. Singiel Celoso to pierwsze dzieło artystki wydane solo. Jak można się było spodziewać bardzo szybko stał się jednym z najczęściej odtwarzanych w aplikacjach muzycznych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lele Pons (@lelepons)

Lele Pons Instagram

Karierę zaczynała właśnie w Internecie. Początkowo publikowała swoje filmiki na platformie Vine. Bardzo szybko stała się jej najpopularniejszą użytkowniczką. Następnie postanowiła zacząć przygodę z Youtube. Okazał się to być strzałem w dziesiątkę i zwróciła na siebie uwagę jeszcze większej liczby osób. Ponadto ludzie uwielbiają ją za dystans, jaki ma do swojej osoby.  Nie można zapomnieć o sukcesie, jaki odniosła na Instagramie. Na chwilę obecną obserwuje ją tam niespełna 35 milionów użytkowników! Mało kto może pochwalić się tak pokaźną sumą! Znajdziemy ja pod nazwą @lelepons. Modelka chętnie dodaje tam swoje zdjęcia i nagrywa relacje dla swoich fanów.

Lele Pons Wenezuelska blogerka, mimo tego, że jest bardzo młoda już odniosła ogromny sukces. Niewielu osobom w jej wieku tak sprzyja los!