Aleksandra Domańska: zwyciężczyni Ameryka Express [WIEK, FILMY]

Aleksandra Domańska zwyciężczyni Ameryka Express to jedna z najbardziej rozpoznawalnych obecnie aktorek. Na swoim koncie ma udział w produkcjach filmowych, które cieszyły się dużym sukcesem, ale także występy w serialach i programach telewizyjnych. Co wiadomo na jej temat?

Aleksandra Domańska wiek

Aktorka urodziła się 9 maja 1989 roku. Oznacza to, że niedawno świętowała swoje 30 urodziny. Na świat przyszła w Garwolinie. Tam też chodziła do szkoły. Natomiast na studia wyjechała do Warszawy i została absolwentką tamtejszej Akademii Teatralnej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#mood #staycool

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

Aleksandra Domańska filmy i programy telewizyjne

Seriale w jakich miała przyjemność grać to między innymi Na noże oraz O mnie się nie martw. To głównie dzięki nim zyskała sympatię widzów. Oprócz tego w 2018 roku wcieliła się w jedną z głównych ról w filmie Podatek od miłości, który w kinach cieszył się dużą popularnością. W tym samym roku mogliśmy oglądać jej przygody w popularnym programie TVN Ameryka Express. Wystąpiła w nim w parze ze swoim bratem Dawidem. Co więcej nie mieli sobie równych i zwyciężyli tę edycję.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dobrze mi tu. • #berlin #berlinale #mastercard #startsomethingpriceless #bezcennechwile

Post udostępniony przez Aleksandra Domańska (@aleksandra.domanska)

Aleksandra Domańska Instagram

Jej profil można wyszukać pod nazwą użytkownika @aleksandra.domanska. Na chwilę obecną obserwuje ją ponad 178 tysięcy internautów! Aktorka uchyla tam rąbek życia prywatnego i pokazuje, w jaki sposób się relaksuje oraz gdzie najchętniej podróżuje. Oprócz tego można dowiedzieć się stamtąd nad czym aktualnie pracuje i podziwiać jej zdjęcia z sesji zdjęciowych.

Trzeba przyznać, że Aleksandra Domańska zwyciężczyni Ameryka Express poprzez udział w programie podzieliła telewidzów na tych, którzy jej wierni kibicowali oraz tych, którzy nie stali się jej fanami. Mimo to, kobieta wydaję się być prawdziwą, ułożoną osobą, która nie robi sobie nic z faktu, że jest rozpoznawalna.

Poniżej znajduje się wywiad, w którym aktorka opowiada o roli, w jaką wciela się w filmie Podatek od miłości: