Złote Jajo – Elbląg – menu, ceny – Kuchenne rewolucje

Kuchenne rewolucje doszły już do 19 sezonu. Wiele restauracji miało szansę na zmiany i lepszą przyszłość. Nie wszyscy ją wykorzystali, jednak pomoc Magdy Gessler z pewnością została doceniona. Kuchenne rewolucje w Elblągu. Jesteście ciekawi jak zmieniła się restauracja „Złota Kura”?

Magda Gessler i kuchenne rewolucje

Program emitowany jest od marca 2006 roku, co daje aż 244 odcinki. W końcu to już 19 sezon programu. A w nim znana restauratorka zmienia lokale, menu oraz podejście pracowników o 180 stopni. Dodatkowo sprawia, że biznesowe porażki odchodzą w zapomnienie. Liczne sukcesy i zadowolenie klientów to ogólnopolski sukces.

Gdańsk „Pod Przykryfką”?

W tym tygodniu, a dokładnie w czwartek o godzinie 21:30, w stacji TVN będziecie mogli obejrzeć odcinek 12. Restauracje kiedyś znaną jako Pod Przykryfką, dzisiaj zaprasza klientów do Cuba Banana. Połączenie kubańsko-polskich korzeni, różnorodność dań i fajny klimat! Jeżeli wybieracie się do Gdańska, warto to sprawdzić.

Elbląg i jego „Złota Kura”

W następnym odcinku, który wyemitowany zostanie 23 maja, akcja toczy się w Elblągu. Restauracja zmieniła nazwę po 30 latach działalności. Co ciekawe, ze Złotej Kury nazwa zmieniła się na Złote Jajo. Jesteście pewnie zainteresowani tym, co można tam zjeść? W menu znajdziecie m.in. sałatkę z łososiem na rukoli i sałacie rzymskiej oraz carpaccio z buraków, co zyskało tytuł najlepszej przystawki klientów. Jeżeli są tutaj fani mięsa, można zjeść kurę zagrodową w ziołach czy kaczkę na dziko w cebuli. Brzmi smacznie!

Komentarze klientów można znaleźć na oficjalnej stronie restauracji oraz profilu na Facebooku.

  • Mmm…pycha!
  • Zdecydowanie polecam
  • Kluski babci Gessler w rosole pycha, pasztet z gęsich i kaczych wątróbek również. Byłam jadłam i polecam!

A więc opinie są bardzo dobre. Każde miasto potrzebuje miejsce, gdzie można smacznie zjeść. Przy okazji nie mając poczucia, że zostało się oszukanym reklamami dań zachęcającymi nas do odwiedzin. W rezultacie wielkie rozczarowanie. Dlatego sprawdzajcie punkty z pysznościami i dawajcie znać!

Podsumowując, poniżej znajdziecie jeden z najgorszych momentów w programie.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.