Kim jest Marina Łuczenko? Ma tysiące fanów na całym świecie!

Ma 29 lat jest znana na całym świecie, odnosi sukcesy, wychowuje syna i niezmiennie kibicuje mężowi! Sprawdź kim jest Marina Łuczenko-Szczęsna i jak udaje jej się pogodzić karierę z obowiązkami rodzinnymi!

Czym zajmuje się Marina Łuczenko?

Przede wszystkim jej największą pasją jest muzyka. Jako dziecko uczęszczała do szkoły muzycznej, została laureatką wielu konkursów i festiwali. Występowała również w programach telewizyjnych o takiej tematyce, a na swoim koncie ma także występ w musicalu, gdzie wcieliła się w główną bohaterkę z Romea i Julii.

Kariera muzyczna

Z pierwszą płyta debiutowała 5 listopada 2011 roku. Jej album nosił nazwę Hard Beat, a promowany był singlami takimi jak Electric Bass i Saturday Night. Oprócz tego artystka może pochwalić się jeszcze dwoma płytami i singlem śpiewanym z brytyjskim wokalistą Jamesem Arthurem.

Epizody w telewizji

Łuczenko-Szczęsna między innymi wystąpiła w serialu 39 i pół, gdzie towarzyszyły jej takie gwiazdy jak Tomasz Karolak czy Daria Widawska. Obecnie pracuje na planie produkcji, która ma być kontynuacją losów bohaterów. Na swoim koncie ma również występ w Tańcu z gwiazdami.

Przymusowa przerwa od show-biznesu

W pewnym z wywiadów, piosenkarka przyznała, że z powodu choroby z którą się zmagała musiała przejść operację, a jej kariera wokalna stanęła pod znakiem zapytania. Polip na fałdzie głosowym spowodował przerwę związaną z zabiegiem, a następnie długą rehabilitacją. Marina przechodziła wtedy ciężkie chwile i zdecydowała, że najlepiej będzie spędzić je otaczając się najbliższymi.

Życie prywatne

Obecnie razem z mężem Wojtkiem Szczęsnym wychowują ich pierwsze dziecko, Liama. Po udzielonych wywiadach i portalach społecznościowych, które prowadzi można wywnioskować, że jest w pełni oddana rodzinie. A przy tym realizuje swoje pasje. Na Instagramie wspiera i motywuje młode mamy i pokazuje, że mimo podróży, dość częstych nieobecności męża i zmian miejsca zamieszkania, nic nie stoi na przeszkodzie, aby być szczęśliwym i realizować swoje plany!

A więc kim jest Marina Łuczenko? Niewątpliwie realizująca się zawodowo, kochającą matką i żoną oraz kobietą, która nie poddaje się nawet w bardzo trudnych sytuacjach!

źródło zdjęć: instagram.com