Karolina Szostak – metamorfoza jaką przeszła [WIEK, DIETA]

Znana prezenterka sportowa, na przełomie kilku ostatnich lat zdecydowanie się zmieniła. Kim jest Karolina Szostak, metamorfoza jaką przeszła była spowodowana jedynie zmianą diety i trybu życia? Z tego artykułu dowiesz się ile ma lat, jak przebiegała jej kariera oraz czemu zawdzięcza tak duże zmiany w sowim wyglądzie.

Karolina Szostak wiek

Kobieta urodziła się 15 sierpnia 1975 roku w Warszawie. Tak więc obecnie ma 43 lata. Po ukończeniu prywatnego liceum, udała się na Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie studiowała prawo. Warto dodać też, że jako nastolatka uległa poważnemu wypadkowi drogowemu, w wyniku którego obecnie nie słyszy na lewe ucho.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#studio #liga mistrzów #gotowi #start

Post udostępniony przez Karolina Szostak – Official (@karolinaszostak)

Karolina Szostak dieta

Dziennikarka przyznała, że jej dieta opierała się głównie na 9-cio tygodniowym jedzeniu warzyw i owoców. Przez ten czas ściśle stosowała się do zasad opracowanych przez dr Dąbrowską. Dzięki temu schudła ponad 20 kilo, a co ważne uniknęła także efektu jojo. Warto dodać, że metamorfoza ta nie jest spowodowana samą zmianą sposobu jedzenia, ale także innymi aspektami. Na przykład w jej trakcje niedozwolone jest picie alkoholu, kawy z kofeiną, a dodatkowo na sen trzeba przeznaczać co najmniej 8 godzin na dobę. Oprócz tego, należy uczęszczać na masaże, w trakcie których pobudzany jest przepływ limfy.

Karolina Szostak książki

Karolina Szostak – metamorfoza jaką przeszła, wywołała w mediach dosyć duże poruszenie. Pojawiło się wiele plotek na ten temat, dlatego prezenterka postanowiła napisać książki. Do tej pory, na rynku pojawiły się trzy jej autorstwa. Ich tytuły to: Moja spektakularna metamorfoza, Mój spektakularny detoks, Moje spektakularne soki i koktajle. W nich wraz ze współautorką uchyla rąbka tajemnicy na temat zmiany jej życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#dzisiaj #scena #prowadząca #konferencja #bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni

Post udostępniony przez Karolina Szostak – Official (@karolinaszostak)

Karolina Szostak Instagram

Na Instagramie swój profil prowadzi pod nazwą @karolinaszostak. Obecnie obserwuje ją tam 142 tysiące internautów. Kobieta dodaje wiele zdjęć związanych z jej pracą, czyli sportem. Dodatkowo pokazuje firmy z jakimi współpracuje oraz projekty, często charytatywne, w których bierze udział.