Karolina Gilon: wiek, program, Instagram, partner, wzrost

Karolina Gilon to modelka, która próbowała sił w jednym ze znanych programów telewizyjnych. Od tamtej pory jej kariera w show biznesie nabrała tempa. Stała się rozpoznawalna i chętnie podejmuje nowe wyzwania! Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie przeczytaj ten artykuł!

Karolina Gilon wiek

Modelka urodziła się w Mrągowie w 1989 roku. W wieku 19 lat zdecydowała się na przeprowadzkę do Warszawy. Tam zaczęła interesować się makijażem. Zarówno sama zajmowała się make up’em, jak i była modelką innych wizażystek, a później pozowała na sesjach. Mierzy 181 cm, a jej wymiary to: 89-70-91.

 

Karolina Gilon Top Model, Druga twarz

Chcąc zaistnieć w świecie modelingu wzięła udział w castingu do programu Top Model, emitowanego na antenie TVN. Tam podczas kwalifikacji zdobyła przychylność jury i dostała się do finałowej grupy uczestników. Niestety nie udało jej się wygrać programu, ale zyskała sympatię telewidzów. Jej kariera zaczęła przyśpieszać i dostała propozycję współprowadzenia jednego z programów stacji TTV. W Drugiej twarzy, pomaga innym zaakceptować własny wygląd i stara się przeprowadzić metamorfozę, dzięki której polubią siebie. Dodatkowo wystąpiła w serialu Miłość na bogato. W najbliższym czasie ma być prowadzącą nowe show Love Island.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

Karolina Gilon partner

Kobieta niechętnie dzieli się w informacjami o swoim życiu prywatnym. Mimo, że ma bardzo dobry kontakt z fanami, nie zagłębia się w szczegóły dotyczące jej najbliższego otoczenia. Jednakże z jej portali społecznościowych możemy dowiedzieć się, że gwiazda aktualnie jest w związku z Michałem Olasiem. Para ma wspólną pasję, jaką jest sport. Co więcej chętnie podróżują w najbardziej odległe zakątki świata. Oboje lubią także tatuaże. Trzeba przyznać, że wyglądają na naprawdę zakochanych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Karolina Gilon (@karolinagilonofficial)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Karolina Gilon Instagram

Konto gwiazdy znajdziecie na Instagramie pod nazwą @karolinagilonofficial. Na chwilę obecną obserwuje ją 381 tysięcy internautów. Co ciekawe poprzez współpracę z różnymi markami znanymi na całym świecie jej fani pochodzą z różnych krajów. Na jej koncie znajdziemy mnóstwo zdjęć z sesji zdjęciowych, urzekających widoków z wakacji oraz ciekawych i odważnych stylizacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.