Julia Wróblewska: jak zmieniła się aktorka [WIEK,INSTAGRAM]

Poznaliśmy ją jako kilkulatkę, która już wtedy zagrała w kinowym hicie. Z wiekiem jej zainteresowanie aktorstwem tylko się pogłębiło. Jak teraz wygląda Julia Wróblewska, jak zmieniła się na przestrzeni lat? Z tego artykułu dowiesz się również, jak przebiega jej kariera i w jakich jeszcze znanych produkcjach wzięła udział.

Julia Wróblewska wiek

Dziewczyna urodziła się 18 października 1998 roku w Warszawie. Od najmłodszych lat występy w telewizji nie są jej obce. Oprócz tego, że pojawiała się w programach i różnych wywiadach, już jako siedmiolatka zagrała w pełnometrażowym filmie. Co więcej była to jedna z głównych ról. Na planie Tylko mnie kochaj towarzyszyły jej sławy takie jak Maciej Zakościelny i Agnieszka Grochowska. Filmowa Michalina urzekła widzów, co poskutkowało dalszymi propozycjami aktorskimi.

 

Julia Wróblewska filmy

Następnym znanym filmem, w jakim wystąpiła były Listy do M. Tam również świetnie odegrała swoją rolę i jeszcze bardziej poszerzyła grono swoich fanów. Dodatkowo mogliśmy podziwiać ją w epizodycznych odcinkach seriali Magda M., Rodzina zastępcza i Naznaczony. Natomiast regularnie pojawia się w M jak miłość, gdzie gra Zosię.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Julia Wróblewska Kamerzysta

Ostatnio między młodą gwiazdą, a współpracownikiem jednego z najpopularniejszych youtuberów – Lorda Kruszwila, doszło do małego zgrzytu. Dziewczyna zarzuciła jemu i Kamerzyście, że młodzi widzowie mogą zbyt poważnie potraktować ich filmiki i w najgorszym wypadku zrobić sobie krzywdę. Na tą wypowiedź szybko zareagował ten drugi, wypominając Julce rzeczy z przeszłości, na przykład, że potrąciła lisa.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Julia Wróblewska (@juleczkaaa_jula)

Julia Wróblewska Instagram

Na profilu społecznościowym, który prowadzi, można dostrzec jak teraz wygląda Julia Wróblewska i jak zmieniła się od swojego debiutu w telewizji. Prowadzi go pod nazwą @juleczkaaa_jula. Fani licznie śledzą jej aktywność. Jest ich tam aż 523 tysiące! Zdjęcia, jakie tam zamieszcza często pokazują jej sposób na spędzanie wolnego czasu. Jednakże nie brakuje też taki z oficjalnych wyjść i pozowania na ściankach.