Julia Wieniawa: jedna ze wschodzących gwiazd!

Nie ma najmniejszych wątpliwości, że Julia Wieniawa to jedna z najpopularniejszych młodych gwiazd. Popularność zdobywa dzięki piosenkom, które w krótkim czasie podbijają listy przebojów, ale także daje poznać się z różnych stron w produkcjach telewizyjnych i kinowych. Przeczytaj artykuł i dowiedz się o niej więcej!

Julia Wieniawa [WIEK, SKĄD POCHODZI, ZWIĄZEK]

Dziewczyna urodziła się 23 grudnia 1998 roku. A więc na chwilę obecną ma zaledwie 20 lat. Od zawsze mieszka w Warszawie. Obecnie związana jest z muzykiem zespołu Afromental – Aleksandrem Milwiw, dla większości znanych jako Baron.

Wyświetl ten post na Instagramie.

SLAYIN

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

Julia Wieniawa kariera muzyczna

W 2015 roku zadebiutowała ze swoim pierwszym kawałkiem Co mi jest. Rok później, po podpisaniu profesjonalnego kontraktu z wytwórnią muzyczną, powstały single takie jak Oddycham oraz Nie muszę. Istotną kwestią jest, że drugi z nich to zapowiedź pierwszej płyty studyjnej.

Kariera aktorska

Debiutowała na deskach Teatru Muzycznego Roma. Następnie umiejętności doskonaliła w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego. W 2012 roku dołączyła do obsady doskonale znanego serialu Rodzinka.pl, gdzie wcieliła się w rolę Pauli. Oprócz epizodycznych ról w innych produkcjach, może pochwalić się grą w kinowych hitach: Kobiety mafii i Kobieta sukcesu.

Dodatkowo często można zobaczyć ją w różnego rodzaju kampaniach reklamowych, a także jest twarzą znanych marek.

Julia Wieniawa Instagram

Jej profil (@juliawieniawa) cieszy się dużą popularnością wśród internautów. Dotychczas obserwuje go aż 1,2 miliona osób. Artystka nierzadko wywołuje burze, poprzez zamieszczane tam zdjęcia. Ostatnio, była ona związana ze wspólnym wyjazdem z Baronem. Mimo to, chętnie chwali się kierunkami wakacji jakie obiera oraz backstagami z sesji zdjęciowych.

Tak więc, Julia Wieniawa to bezsprzecznie jedna z gwiazd młodego pokolenia, która jest na topie. Niewątpliwie trzeba przyznać, że mimo młodego wieku osiągnęła już naprawdę wiele!