Joanna Opozda: co wiadomo o aktorce? [WIEK, PARTNER]

W branży filmowej, aby odnieść sukces trzeba być naprawdę dobrym w tym co się robi. Między aktorami panuje spora rywalizacja o role w filmach i serialach. Kim jest Joanna Opozda i co wiadomo o młodej, pięknej aktorce? Wiecie w jakie role wcielała się w swojej karierze? Jeśli nie, spieszymy z odpowiedzią!

Joanna Opozda wiek

Kobieta urodziła się 2 lipca 1988 roku w Busku-Zdroju. Tak więc niedługo świętować będzie 31 urodziny. Została absolwentką Wydziału Aktorskiego PWST im. Ludwika Solskiego we Wrocławiu. Niedawno pojawiły się plotki na temat tego, że jej partner podczas jednych z wspólnych wakacji zdobył się na odwagę i zapytał, czy zostanie jego żoną. Oczywiście odpowiedź nie mogła brzmieć inaczej, niż TAK!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Coraz cieplej coraz przyjemniej 🌸🌸 ja już po Grze o Tron , a Wy? 🙈 #hot #beautiful #day #happy #smile #hair #jimmychoo #shoes #bag #white #nude #style

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda Pierwsza miłość

Rola w serialu Polsatu przyniosła jej dużą popularność. Wciela się tam w Jowitę Kaczmarek, która nigdy nie miała lekkiego życia. Zmagała się z chorobą nowotworową, jej nawrotem, narkomanią i stalkingiem. Mimo to, zyskała wielu fanów. Oprócz tego, kobieta ma na swoim koncie udział w produkcjach takich jak 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, oraz znanych serialach M jak miłość czy Barwy szczęścia.

Joanna Opozda z chłopakiem

Rzekomo jej partner, jest starszy od aktorki o kilka lat. Wiadomo również, że zajmuje się biznesem. Trzeba przyznać, że tworzą naprawdę dobrana parę. Ich wspólne zdjęcia ogląda się bardzo przyjemnie, a emanuje od nich szczera miłość. Według niektórych źródeł pierścionek zaręczynowy, którym obdarował swoją wybrankę, miał kosztować aż 100 tysięcy złotych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Laaaaazy Greece 💙#mykonos #greece #island #couple #lazy #day #love #chill #vacation #beautiful

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Joanna Opozda Instagram

Niczym dziwnym nie jest fakt, że gwiazda prowadzi swój profil na Instagramie. Do tej pory zgromadziła już 235 tysięcy followersów. Wszyscy zainteresowani jej osobą mogą wyszukać ją pod nazwą użytkownika @asiaopozda. Znajdziemy tam nie tylko zdjęcia z zawodowego życia, ale także z tego, które wiedzie poza kamerami.

Kim jest Joanna Opozda, co wiadomo na jej temat i w jakich produkcjach wzięła udział, po przeczytaniu tego artykułu nie jest już dłużej zagadką. Dodatkowo, poniżej zamieszczamy filmik z wywiadem z aktorką: