James Charles makijażysta światowej klasy! [INSTAGRAM, YOUTUBE]

James Charles to makijażysta światowej klasy. Jego nazwisko jest znane każdej osobie, która chociaż trochę interesuje się makijażem. Co wiadomo na jego temat? Kim jest James Charles?

James Charles kim jest? Ile ma lat?

Znany na całym świecie makijażysta, ma dopiero 20 lat. Na świat przyszedł 23 maja 1999 roku. James Charles Dickinson oprócz zamiłowania do kosmetyków, jest znany jako influenser, a także model. Dodatkowo zajmuje się charakteryzacją. W świecie mody sukces odniósł już jako 17-latek. Zapisał się tam jako pierwszy mężczyzna, który stał się modelem marki kosmetyków CoverGirl.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

sister smile 🙂

Post udostępniony przez James Charles (@jamescharles)

 

James Charles Youtube, Twitter, Instagram

Ten młody chłopak karierę zaczynał właśnie w sieci. Debiutował filmami nagrywanymi na Youtube. W momencie, gdy zakładał kanał miał zaledwie 16 lat. W błyskawicznym tempie zyskał sławę, ponieważ notuje się aż 15 milionów subskrybentów i ponad 827 milionów wyświetleń. Jego profil cieszy się również popularnością na Twitterze. Dodawane przez jego wpisy śledzi niespełna 4 miliony użytkowników tego portalu. Oprócz tego James Charles zmoże pochwalić się także 15 milionami followersów na Instagramie. Jego nazwa to po prostu @jamescharles.

James Charles Coachella

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że James Charles był gwiazdą tegorocznej Coachelli. Bezsprzecznie przykuwał spojrzenia wielu ludzi. A wszystko to za sprawą naprawdę odważnych i przemyślanych stylizacji, które postanowił tam zaprezentować. Ze względu na to, że posiada niesamowity talent do makijażu, nie zapomniał o odpowiednim wyglądzie własnej twarzy. To wszystko zapewniło mu wygląd wprawiający wielu ludzi w osłupienie. Ale na tym właśnie polega urok Coachelli!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

DAY 2 🍑 no razor bumps in sight

Post udostępniony przez James Charles (@jamescharles)

James Charles paleta, kosmetyki

James Charles, przy współpracy z marką Morphy stworzył własną paletę cieni. Jego paleta dostępna jest na niemalże całym świecie i budzi duże zainteresowanie u osób profesjonalnie zajmujących się makijażem. Można stwierdzić, że kolory, jakie się w niej znajdują odpowiadają równie barwnej osobości jej autora. Niewątpliwie popularność, jaką zyskała potwierdziła tylko fakt, że James Charles to makijażysta światowej klasy!