Anna Jagodzińska: top modelka z Polski [WIEK, WZROST, WAGA]

Anna Jagodzińska top modelka pochodząca z Polski zrobiła wielką karierę w świecie mody. Występowała na wybiegach znanych na całym świecie projektantów, a także kampaniach różnych domów mody. Jej twarz często pojawia się na okładkach modowych magazynów. Co jeszcze wiadomo o Annie Jagodzińskiej?

Anna Jagodzińska wiek, mąż

Anna Jagodzińska urodziła się 12 września 1987 roku. A więc obecnie ma niespełna 32 lata. Jak na tak młody wiek, może pochwalić się już wieloma sukcesami. Modelka niechętnie dzieli się swoim życiem prywatnym, tak więc jej status związku nie jest znany. Wiadomo jedynie, że kiedyś spotykała się z milionerem Jurisem Kuprisem. Wówczas w mediach wrzało, a być może nauczona tym doświadczeniem kobieta nie chce ponownie znaleźć się w takiej sytuacji.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

One beautiful evening celebrating @ellepolska 25th birthday 📸 @felixalfred bag @bemylilou jewelry @bemylilou suit @alessandrarich @shoes @ysl make up @makeupwiedenski glasses @gucci

Post udostępniony przez Anna Jagodzinska (@annajofficial)

Anna Jagodzińska wzrost, wymiary, kariera, Vogue

Jak na modelkę Anna Jagodzińska jest raczej średniego wzrostu. Ma dokładnie 177 cm. Prawdopodobnie, dlatego częściej pojawia się na sesjach zdjęciowych niż wybiegach. Za to może pochwalić się znakomitymi wymiarami. Bowiem jest to 82-60-88. Nic dziwnego więc, że do współpracy zapraszały ją takie marki jak H&M, Reserved, Dolce&Gabbana czy DKNY. Warto dodać, że jako pierwsza Polka w historii pojawiła się na okładce amerykańskiego wydania magazynu Vogue. Oprócz tego na swoim koncie ma liczne sesje dla polskich czasopism.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#today @dawid_wolinski #valentines #are #for#lovers

Post udostępniony przez Anna Jagodzinska (@annajofficial)

Anna Jagodzińska Instagram

Na koncie Anny Jagodzińskiej na Instagramie znajdziemy zdjęcia pochodzące z różnorodnych sesji, ale również pokazuje tam,  jak wyglądają kulisy takiego przedsięwzięcia. Oczywiście dla nikogo nie będzie zaskoczeniem fakt, że nie brakuje również pamiątkowych fotografii z różnych zakątków świata. Osoby, które ciekawi jej profil na portalu społecznościowym, bez problemu znajdą go pod nazwą @annajofficjal. Aktualnie obserwuje ją tam ponad 30 fanów. To nic dziwnego, ponieważ Anna Jagodzińska to top modelka, która nie tylko pięknie wygląda, ale także emanuje pozytywną energią!