Jak potoczyła się kariera Belli Hadid? Wiek, wymiary, związki

Jeśli jesteś ciekawy, z czego słynie i jak potoczyła się kariera Belli Hadid koniecznie przeczytaj ten artykuł! Poznasz jej wymiary, datę urodzenia i kilka innych ciekawych faktów na jej temat!

Bella Hadid wiek

Isabella Khair Hadid urodziła się 9 października 1996 roku w Los Angeles. Dorastała na ranczu w Santa Barbara z rodzeństwem: siostrą Gigi, bratem Anwarem i dwójką dzieci ojca Marielle i Alaną. W dzieciństwie jej pasją, z która wiązała przyszłość było jeździectwo. Jednak przez to, że zachorowała na boreliozę musiała porzucić ambitne plany wystąpienia na Olimpiadzie.

Bella Hadid kariera, wymiary

Jako modelka debiutowała bardzo wcześnie, ponieważ miała wtedy niespełna 16 lat. Brała udział w różnych kampaniach i pokazach podczas trwania Fashion Week. Współpracowała z takimi sławami jak Chanel, Givenchy, Tommy Hilfiger i Marc Jacobs. Poza tym dwukrotnie wybrano ją najlepszą modelką roku. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro jej wymiary wynoszą 86-61-86 cm.

Instagram

22-letnia modelka na swoim koncie zgromadziła ponad 24,4 miliona obserwujących! Na bieżąco dodaje tam zdjęcia z pokazów, okładki z jej fotografią i miejsca, w które udaje się chcąc wypocząć. Nie brakuje tam również fotografii pokazujących, że mimo wszystko nadal nie zrezygnowała ze swojej pasji, jaką są konie. Codziennie przybywaj jej około 10 tysięcy nowych fanów, a zdjęcia zdobywają aż setki tysięcy polubień!

Życie prywatne

Warto dodać, że cała rodzina Hadid jest związana z modelingiem. Jej matka pracowała niegdyś w tym zawodzie, a rodzeństwo zajmuje się tym na bieżąco. Bella przez długi czas związana była z artystą znanym pod pseudonimem The Weekend.  Po pewnym czasie para wróciła do siebie i aktualnie wyglądają na szczęśliwych.

Tak w skrócie można opisać, jak potoczyła się kariera Belli Hadid. Na koniec warto dodać jeszcze, że oprócz sukcesów w branży modowej, wystąpiła w kilku teledyskach i programach telewizyjnych. Mimo młodego wieku, ta dziewczyna odniosła już naprawdę wielki sukces!

źródło zdjęć: instagram.com