Dominika Grosicka: kim jest i czym się zajmuje na co dzień?

Wiesz czym zajmuje się Dominika Grosicka? Piękna żona piłkarza polskiej reprezentacji pasjonuje się modelingiem, fitnessem, a jej hobby to makeup. Przeczytaj i dowiedz się więcej ciekawostek na jej temat!

Ile lat ma Dominika Grosicka?

Urodziła się 13 maja 1988 roku, w co trudno uwierzyć patrząc na jej zdjęcia. Ma świetną figurę, nieskazitelną cerę, a kiedy doda zdjęcie w bikini wszyscy z wrażenia przecierają oczy! Aż nie do pomyślenia jest, że jej syn ma już kilkanaście lat.

Ślub z Kamilem Grosickim

Ceremonia odbyła się w 2011 roku, wówczas Dominika Grosicka miała 23 lata. Jak widać bardzo szybko zdecydowała się na tak poważny krok, jakim jest ślub. Co więcej, warto dodać, że sam piłkarz przyznaje, że długo musiał starać się, aby Dominika zaczęła traktować go, jak kogoś więcej niż przyjaciela. Na uwagę zasługuje, że już wtedy na świecie był jej pierworodny syn. Niedługo po ślubie na świat przyszła jego siostra Maja.

Kariera modelki

Utrzymywanie dobrej formy od zawsze towarzyszyło jej w życiu. Pracując w tym zawodzie nie można pozwolić sobie na jakiekolwiek potknięcia. Dla dobra rodziny i chcąc wspierać męża w każdych okolicznościach, porzuciła swoją karierę i skupiła się na relacjach z najbliższymi.

Powrót do zawodu

Niedawno na Instagramie Dominiki pojawiło się zdjęcie świadczące o tym, że być może w jej planach na najbliższą przyszłość jest powrót do wykonywanego niegdyś zawodu. Naturalnie biorąc pod uwagę formę, w jakiej jest modelka nie powinno być z tym absolutnie żadnego problemu.

Dominika Grosicka Instagram

Na profilu, według niektórych, najpiękniejszej z WAG’s znajdziemy zdjęcie z rodzinnych wakacji, a także siłowni. Grosicka chętnie chwali się chwilami spędzonymi z mężem, dziećmi i przyjaciółmi. Pokazuje również jak wspiera ukochanego podczas występów w reprezentacji i klubie. Wtedy często można zauważyć ją w towarzystwie Sary Boruc, Anny Lewandowskiej albo Marty Glik.

Na pytanie czym zajmuje się Dominika Grosicka, należy odpowiedzieć, że bezsprzecznie realizowaniem zamierzonych celów oraz spełnianiem się w roli matki i żony. Brawo za umiejętność połączenia tych dwóch, wymagających ról!

Źródło zdjęć: instagram.com