Hayley Hasselhoff: córka gwiazdy ze Słonecznego patrolu [WIEK]

Jej ojcem zachwycały się kobiety na całym świecie, kiedy grał przystojnego ratownika w serialu Słoneczny patrol. W tym artykule dowiecie się, czym zajmuje się Hayley Hasselhoff, córka gwiazdy. Czy ma zamiar pójść w ślady taty i zostać gwiazdą telewizyjną?

Hayley Hasselhoff wiek

Dziewczyna urodziła się 26 sierpnia 1992 roku w Los Angeles. Jest córką Davida Hasselhoffa i Pameli Bach. Ma siostrę Taylor, która jest od niej starsza. Mimo kilku epizodów w telewizji, wydaje się, że nie jest zainteresowana pójściem w kierunku kariery aktorskiej.

 

Hayley Hasselhoff – popularna modelka plus size

Od kilkunastu lat interesuje się modelingiem. Ze względu na kobiece kształty, kobieta zaliczana jest do modelek plus size. Często podkreśla, że rozmiar ubrania nie ogranicza w byciu piękną. Każdy powinien czuć się dobrze w swoim ciele i akceptować siebie jakim jest. Można powiedzieć, że na poparcie tych słów, sama chętnie uczestniczy w odważnych sesjach, gdzie odkrywa swoją sylwetkę. Wydaje się, że nie stanowi to dla niej najmniejszego problemu, a popularność, jaką osiągnęła, świadczy o tym, że ludziom również się to podoba.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hayley Hasselhoff (@hhasselhoff)

Hayley Hasselhoff – gdzie mogli zobaczyć ją widzowie?

Kilka występów w produkcjach telewizyjnych utwierdziło ją w przekonaniu, że to nie tą drogą powinna podążać. Mimo to widzowie mogą kojarzyć ją z serialu Huge, gdzie wcieliła się w Amber. Co ciekawe po raz pierwszy w telewizji wystąpiła u boku ojca w Słonecznym patrolu, który przyniósł mu taki rozgłos. Wzięła także udział w powstawaniu The Hasselhoffs.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Hayley Hasselhoff (@hhasselhoff)

Hayley Hasselhoff Instagram

To właśnie na jej koncie na Instagramie możecie znaleźć najwięcej zdjęć modelki. Można je pod nazwą @hhasselhoff. Co ciekawe jej profil obserwuje ponad 80 tysięcy internautów! Jak już wcześniej zauważyliśmy Hayley Hasselhoff, córka gwiazdy Słonecznego patrolu, nie ma oporów przed rozbieraniem się przed obiektywem. Jej figura jednych zachwyca, natomiast inni zarzucają jej otyłość i promowanie niezdrowego wyglądu. A Wy, co o niej sądzicie?