Gwiazda Ślubu od pierwszego wejrzenia: Anita Szydłowska

Anita Szydłowska – gwiazda Ślubu od pierwszego wejrzenia, obecnie jest zdecydowania rozpoznawalną osobą. Razem z mężem, kilka dni temu przywitali na świecie pierwsze dziecko. Ile ma lat? Czym zajmuje się na co dzień? Przeczytaj artykuł i dowiedz się więcej na jej temat!

Anita Szydłowska wiek

W życiu prywatnym, kobieta może pochwalić się już kilkoma sukcesami, mimo to, że ma dopiero 29 lat. W 2010 roku, została Miss Małopolski. Na swoim koncie ma dużo profesjonalnych sesji zdjęciowych, a fotografowie zachwycają się jej urodą. Co więcej, przez wiele lat trenowała taniec. Występy przed liczną publicznością, a także te przed kamerą nie są jej zatem obce.

Anita Szydłowska Adrian Szymaniak

Para poprzez udział w programie zyskała nie tylko wielu fanów, ale również, jak do tej pory może się wydawać, prawdziwą miłość. Chociaż na początku nie przypadli sobie do gustu, postanowili zaryzykować i dać sobie szansę. Okazało się, że była to jedna z lepszych decyzji w ich życiu. 6 czerwca na świat przyszedł ich synek, który od razu stał się oczkiem w głowie rodziców. O przebiegu ciąży Anita z mężem chętnie opowiadali w programach śniadaniowych, a także relacjonowali go na Instagramie.

Anita Szydłowska Instagram

Gwiazda Ślubu od pierwszego wejrzenia aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Można wyszukać ją pod nazwą użytkownika @anitaczylija. Jak do tej pory obserwuje ją tam ponad 168 tysięcy internautów. Na bieżąco dodaje zdjęcia z prywatnego życia, na których zobaczymy również jej męża, a od niedawna synka. Dodatkowo dzieli się z fanami wspomnieniami z programu i kariery tanecznej. Oczywiście nie brakuje również zdjęć z sesji fotograficznych.

Anita Szydłowska wydaję się być naprawdę miła i pozytywna, natomiast, jak każda znana osoba narażona jest na hejt. Razem z Adrianem przyznają, że jeśli zaistnieje taka sytuacja, absolutnie nie biorą jej do siebie, a przychylne opinie przydarzają się zdecydowanie częściej. Tak więc trzymamy kciuki za dalsze wspaniałe chwile tej dwójki w małżeństwie, a także życzymy spełniania się w roli rodziców!