Godlewska zaskoczyła wszystkich. Tym razem wideo ku czci powstania warszawskiego

Jeszcze niedawno mogliście zobaczyć i usłyszeć nowe nagrania Małgorzaty Godlewskiej, która podbija nimi Internet. Mowa o hymnie USA, który zadedykowała specjalnie dla Prezydenta Stanów Zjednoczonych czy utwór „Być Kobietą”. Zdania są podzielone. Godlewska zaskoczyła wszystkich nowym wideo. 

Hymn dla Donalda Trumpa

Każdy, kto chociaż trochę siedzi w Internecie, z pewnością trafił na to nagranie. Chodzi o udostępnienie przez Małgorzatę Godlewską hymnu USA…Oczywiście w jej wykonaniu, specjalnie dla Prezydenta Donalda Trumpa. No i tutaj pojawia się problem, gdyż to nagranie wywołało prawdziwą burzę w Internecie. Komentarze zazwyczaj były prześmiewcze i nie pozostawiały na niej suchej nitki. Pozytywnych opinii nie ma raczej co szukać. Zresztą oceńcie sami.

Godlewska „Być Kobietą”

Dosłownie kilka dni później udostępniła kolejny utwór, tym razem Być Kobietą. Tutaj pojawił się zwrot akcji, gdyż ludzie byli zaskoczeni….i to pozytywnie. Widać to po komentarzach. Wszystko spowodowane tym, że Godlewska zrezygnowała z krzykliwego i wulgarnego makijażu i postawiła na bardziej naturalny. Co do wykonania, opinie zostawiamy już wam. Link tutaj.

Teraz pora na Powstanie Warszawskie

Godlewska z kolejnym wideo. Tym razem zaskoczyła wiele osób, gdyż każdy spodziewał się zaśpiewania przez nią piosenki upamiętniającej powstanie warszawskie. Po wcześniejszej zapowiedzi, tak to właśnie wyglądało.

Jednak na nagraniu Godlewska zapowiada przygotowane podsumowanie powstania warszawskiego, oddając jednocześnie temu hołd. Śpiewu niestety nie usłyszymy, a komentarze pod filmem są bardzo pozytywne.

Martyna T

Absolwentka Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu. Miłośniczka festiwali muzycznych oraz książek psychologicznych.