Godlewska znowu to zrobiła! Internauci w szoku – „Niestety ale wyszło całkiem fajnie”

godlewska

Godlewska znowu to zrobiła! Jedna z bardzo popularnych sióstr w ostatnim czasie nie próżnuje. Po wykonaniu hymnu Stanów Zjednoczonych, które odbiło się niezwykle szerokim echem, teraz przyszedł czas na coś innego, nowego. Co ciekawe – internauci zdają się chwalić najnowszą propozycję od Małgorzaty Godlewskiej. W sieci pojawiają się przychylne komentarze – znana kobieta tym razem zaśpiewała popularny przebój Alicji Majewskiej „Być kobietą”. Zobacz i oceń!

Godlewska znowu to zrobiła!

Godlewska nie zwalnia tempa! Po zaskakującej adaptacji hymnu Stanów Zjednoczonych, tym razem przyszedł czas na jej wersję popularnego utworu Alicji Majewskiej „Być kobietą”. Co ciekawe – jak twierdzą internauci – wcale nie wyszło jej to tak źle, jak można było przypuszczać. Małgorzata Godlewska serwuje swoim fanom dość stonowany teledysk, oraz mniej drażniący niż zwykle wokal. Jak wyszło to w praniu? Możecie zobaczyć i ocenić poniżej!

Internauci w szoku!

Jak już wcześniej wspominaliśmy, internauci są w szoku. W komentarzach pod filmem nie szczędzą pochwał. Co ciekawe, niezrażeni poprzednimi popisami wokalistki, nadal śledzą jej poczynania. Jak się okazuje, Małgorzata Godlewska potrafi pozytywnie zaskoczyć. 

Poniżej prezentujemy niektóre z komentarzy, które w sieci zamieszczają oglądający powyższą piosenkę w wykonaniu jednej ze słynnych sióstr:

Wreszcie wygląda jak człowiek i porządnie śpiewa. Już tak normalnie, nie jak glonojad. Podoba mi się to. Zmieniła się.

Jeden z użytkowników dostrzega zmianę wyglądu oraz aranżacji całego przedsięwzięcia. Ludzie doceniają zmianę na lepsze, mimo tego, że autorka wielu innych nagrań nie cieszy się zbyt dobrą sławą. Inni piszą natomiast:

No przyznam że jest mniej hejtów niż pochwal, a tak btw to nawet spoczko wyszło.

Czy choćby:

Porównując do Hymnu USA, jest progress. Nie ma takiego otwierania ust, a stylizacje mega. Brawo.

Tutaj komentujący odniósł się do poprzedniej propozycji Małgorzaty Godlewskiej, o której zresztą pisaliśmy. Wtedy jednak, całość nie wyszła zbyt dobrze i stała się obiektem kpin w mgnieniu oka. Więcej na ten temat można zobaczyć POD TYM LINKIEM.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.