Ewelina Ruckgaber: wiek, piosenki, Instagram, Gliniarze. Co wiemy o aktorce?

Kolejną uczestniczą, która przyjęła zaproszenie producentów 12. już edycji programu rozrywkowego Polsatu jest aktorka serialu Gliniarze. Ewelina Ruckgaber wystąpi w Twoja twarz brzmi znajomo i zapowiada, że dołoży wszelkich starań by wypaść tam jak najlepiej. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na jej temat koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Ewelina Ruckgaber wiek

Aktorka na świat przyszła 19 lutego 1986 roku w Warszawie. Jednak studia aktorskie podjęła na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Zadebiutowała już jako 8-latka w jednym z popularnych niegdyś kabaretów. A już cztery lata później dostała rolę w musicalu Król Maciuś I. Oprócz aktorstwa zajmuje się również śpiewaniem.

 

Ewelina Ruckgaber piosenki

Na Youtube można znaleźć piosenki, które wykonuje aktorka i spróbować ocenić jej zdolności wokalne. Jedna z najbardziej popularnych to Świata widzenie. Miała ona za zadanie promocję książki Projekt mąż. Bezsprzecznie ułatwi jej to wykonywanie piosenek różnych wykonawców. Jednakże trzeba pamiętać, że z niektórymi adaptacjami problemy mieli nawet bardziej doświadczeni wokalnie artyści.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Gliniarze, Na Wspólnej

Wieść o tym, że aktorka wystąpi w nowej edycji programu niewątpliwie najbardziej ucieszyła fanów serialu Gliniarze. To tam kobieta zyskała największą popularność. Bowiem związana jest z produkcją od samego początku jej istnienia. Wciela się tam w rolę aspirant Natalii Nowak. Co więcej na swoim koncie ma występy w Tata, a Marcin powiedział…, Na Wspólnej oraz Pierwszej miłości. Doskonale pamiętają ją również wielbiciele filmu Drogówka, gdzie wcieliła się w rolę Rudej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Ewelina Ruckgaber (@ewelinaruckgaber_official)

Ewelina Ruckgaber Instagram

Konto na Instagramie pięknej aktorki znajdziemy pod nazwą @ewelinaruckgaber_official. Aktualnie jej aktywność na profilu śledzi niespełna 32 tysiące użytkowników. Kobieta dodaje tam zdjęcia zarówno z oficjalnych imprez i sesji, a także te bardziej prywatne. Pokazuje na nich co robi w wolnym czasie i czym zajmuje się gdy skończy pracę na planie.