Eden Wood: wiek, Instagram, Mała Miss, matka. Co o niej wiemy?

Eden Wood już od najmłodszych lat brała udział w różnych konkursach piękności i wyborach miss. Jej kariera wywołała wiele kontrowersji i oburzyła wiele osób. Co teraz robi mała modelka? Jak zmieniło się jej życie na przestrzeni lat?

Eden Wood wiek

Dziewczynka urodziła się 18 lutego 2005 roku. Od momentu przyjścia na świat mieszka w Stanach Zjednoczonych. To właśnie tam wielką sławę zdobyły konkursy małych miss. Często oprócz wyglądu i stylizacji, wliczane są punkty za umiejętności konkurentek. Muszą wyróżniać się na tle innych i bardziej od pozostałych przyciągać uwagę jury.

 

Eden Wood miss

Już jako 6-latka na swoim koncie miała 300 tytułów miss. Niewątpliwie kontrowersyjnym aspektem tych konkursów są stylizacje dziewczynek. Odważnym strojom często towarzyszy mocny makijaż, sztuczne rzęsy i włosy oraz doczepiane paznokcie. Mimo to, mają one wielu zwolenników, a ludzie chętnie je oglądają. Wood, kiedy dorosła zrezygnowała z brania udziału w tych przedsięwzięciach i postanowiła rozwijać swoje inne pasje. Przyznaje, że interesuje się aktorstwem i tańcem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Eden Wood matka

Karierą dziewczynki zajmowała się jej matka. Dodatkowo to ona zachęcała ją do uczestnictwa w konkursach. Oprócz tego zapewniła jej kontrakty, dzięki którym stała się twarzą różnych gadżetów dla dzieci. Między innymi reklamowała zabawki, książki, a także meble dla dzieci. Co więcej miała nawet swój program, który nazywał się Eden’s World. Tam widzowie towarzyszyli jej w przygotowaniach do wyborów oraz mogli zobaczyć, jak wygląda jej życie na co dzień. Ciekawostką jest, że matkę dziewczynki o jej złe traktowanie oskarżyła kiedyś jej agentka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Eden Wood Instagram

Była mała miss swoje konto na Instagramie prowadzi pod nazwą @officialedenwood. Aktualnie obserwuje ją ponad 41 tysięcy użytkowników tego serwisu społecznościowego. Tam możecie zobaczyć jak obecnie wygląda. Bezsprzecznie trzeba przyznać, że z wystylizowaną żywą lalką już niewiele ją łączy. A Wy, co uważacie na temat konkursów miss dla tak małych dzieci?