Ogromny skorpion znaleziony w Łodzi. Szokujące odkrycie

ogromny skorpion

Ogromny skorpion znaleziony w Łodzi! Jeden z tamtejszych mieszkańców natknął się na gigantycznego skorpiona. Bez chwili zawahania powiadomił o tym odpowiednie służby. Te odłowiły groźnie wyglądające stworzenie, które znajdowało się przy ulicy Radomskiej. Animal Patrol, który zajął się budzącym niepokój zwierzęciem stwierdził mianowicie, że jest to zamieszkujący tropikalne lasy skorpion cesarski.

Ogromny skorpion znaleziony w Łodzi

Informację o ogromnym skorpionie na własnej posesji, przekazał straży miejskiej mieszkaniec, który go znalazł. Służby zareagowały szybko i przybyły na miejsce odkrycia. Tam sprawnie schwytały skorpiona, który robił wrażenie swoimi gabarytami. Wszystko miało miejsce 24 lipca przed godziną 20:00. Przebywającego na wolności skorpionaoi imponującym pancerzu i czarnym ubarwieniu, przewieziono do prywatnej placówki, która zajmuje się egzotycznymi stworzeniami.

Jeden z największych przedstawicieli gatunku

Znalezisko sprawiało wrażenie tajemniczego i niebezpiecznego. Jednakże Animal Patrol po wstępnych oględzinach stwierdził, że do czynienia ma ze skorpionem cesarskim. W naturze występuje zwykle w lasach tropikalnych. Jest duży, jednakże mało jadowity i bardzo popularny w hodowlach. Stąd podejrzenie, że jest uciekinierem jednej z miejscowych hodowli lub pasjonata skorpionów i pająków.

Ostatecznie okazało się, że gatunek ten jest pod ścisłą ochroną. O całej sytuacji na swoim koncie w profilu Facebook napisał wspomniany wcześniej łódzki Animal Patrol. Mianowicie, treść ich oświadczenia można zobaczyć poniżej, a znajduje się w niej kilka ciekawych informacji dotyczących znaleziska:

ZOBACZ TAKŻE: BRUTALNE POBICIE! POLICJA SZUKA SPRAWCY!

Źródło zdjęć: facebook

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.