Dziewczyna Jana Bednarka: kim jest Julia Nowak?

Kim jest piękna Julia Nowak – dziewczyna Jana Bednarka? Przeczytaj i dowiedz się, że zajmuje się na co dzień, ile ma lat i jak poznała się z piłkarzem reprezentacji Polski!

Julia Nowak [WIEK, SKĄD POCHODZI]

Urodziła się w Częstochowie 4 kwietnia 1997 roku. Ma zaledwie 22 lata, a już może pochwalić się sukcesami w fotomodelingu. Dzięki jej niewątpliwej urodzie może pochwalić się już niezłą grupą fanów! Oprócz tego, zajmuje się projektowaniem biżuterii i grafiką komputerową.

Jak Julia Nowak poznała się z obrońcą Southampton?

Podczas jednego z wywiadów, dziewczyna przyznała, że to Janek napisał do niej pierwszy na jednym z portali społecznościowych. Długo wahała się, czy powinna mu odpisać, ale swoim poczuciem humoru sprawił, że zapragnęła poznać go bliżej. Przyjęła wtedy zaproszenie na mecz, gdzie poznała jego rodziców, a dopiero później osobiście mieli chwilę na rozmowę. Co ciekawe, nigdy wcześniej nie interesowała się piłką nożna, a mecz Polska-Kazachstan był pierwszym w jej życiu oglądanym z trybun.

Czy tworzą dobraną parę?

Spoglądając na wspólne zdjęcia i to jak zakochani wypowiadają się na swój temat, niewątpliwie tak musi tak być. W miejscach publicznych nie szczędzą sobie czułości, a to że dziewczyna zdecydowała się na studia zaoczne w Polsce, aby móc wspierać Bednarka w Anglii jest tylko potwierdzeniem tych słów.

Julia Nowak Instagram

Pozowanie do zdjęć nie jest dla niej niczym nowym, ponieważ zawodowo zajmuje się modelingiem. Dlatego też na jej profilu (@juuulencja) możemy podziwiać piękne sesje fotograficzne, jak i urocze selfie. Chętnie również chwali się tam chwilami spędzonymi z Jankiem. Na swoim profilu zgromadziła całkiem sporą liczbą followersów. Do tej pory zaobserwowało ją już ponad 61 tysięcy osób, a statystyki ciągle idą ku górze!

Czy dziewczyna Jana Bednarka ma szansę zrobić karierę, jak inne partnerki znanych piłkarzy? Kim zostanie w przyszłości? Na pewno podzieli się tą wiadomością z licznym gronem osób, które bacznie śledzą jej poczynanie w sieci!

źródło zdjęć: instagram.com