Dominika Robak: dziewczyna reprezentanta Polski [WIEK,ZAWÓD]

Po ostatnim sukcesie polskich piłkarzy w Mistrzostwach Europy U-21 postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej ich partnerką. Naszą uwagę niewątpliwie przykuła Dominika Robak, dziewczyna reprezentanta Polski, który gra na pozycji bramkarza. To właśnie ona skradła serce Kamila Grabary. Kim jest i czym zajmuje się na co dzień?

Dominika Robak wiek

Dziewczyna ma dopiero 20 lat. Mimo to może pochwalić się już naprawdę wieloma sukcesami w swojej karierze. Już od kilku lat zajmuje się modelingiem. Wystąpiła w wielu pokazach i sesjach modowych. Na jej temat można znaleźć praktycznie same dobre opinie. Sama przyznaje, że uwielbia stawać przed obiektywem i za każdym razem stawać się kimś innym.

 

Dominika Robak modelka

Swoją karierę zaczęła od współpracy z agencją D’VISION. Przyznaje, że wtedy bardzo zachwycała się Anją Rubik i Zuzanną Bijoch. Po wysłaniu zgłoszenia udała się na rozmowę z przedstawicielami, ale okazało się, że jest zbyt niska. Przez kolejne dwa lata czekała, aż jej wzrost się zwiększy. Kiedy już się to stało podjęła współpracę z wieloma znanymi magazynami oraz pojawiła się w lookbookach znanych sieciówek. Co więcej jednym z jej pierwszych kontraktów obejmował pracę w Tokio, gdzie również pokazała się z profesjonalnej strony.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dominika Robak i Kamil Grabara

Bramkarz po nieudanym związku z Igą Lis, postanowił związać się z piękną modelką. Trzeba przyznać, że wsparcie obecnej dziewczyny jest niewątpliwie widoczne. Dominika wiernie kibicuje mu na trybunach podczas prawie każdego spotkania piłkarskiego. Co więcej dumnie nosi jego koszulkę, a w sieci nie wstydzi się słów zachwytu i wsparcia dotyczących jego osoby. Na pewno jest jego najwierniejszą fanką!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Dominika Robak Instagram

Dominika Robak, dziewczyna reprezentanta Polski prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @robaleek. Dotychczas zaobserwowało ją już ponad 51 tysięcy internautów. Oprócz zdjęć z profesjonalnych sesji i podróży po świecie, nie brakuje tam również tych z ukochanym. Bezsprzecznie para nie może nacieszyć się sobą i chce spędzać razem każdą wolną chwilę!