Daphne Joy: wiek, Piraci z Karaibów, wymiary, 50 Cent. Kim jest?

Trzeba przyznać, że kobieta umie przyciągać uwagę i naprawdę lubi to robić. Piękny wygląd i kobiece kształty to tylko jeden z jej atutów. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat Daphne Joy, lepiej nie mogliście trafić. Razem z nami sprawdzicie co wiadomo na jej temat!

Daphne Joy wiek

Amerykańska gwiazda urodziła się 8 lutego 1987 roku. Co ciekawe miejscem jej przyjścia na świat były Filipiny. Jest modelką, a na swoim koncie ma już wiele sesji. Ich efekty podobają się przeważnie męskiej części jej fanów. A to wszystko dlatego, że kobieta nie ma oporów do pozowania w skąpych strojach. Przed obiektywem chętnie eksponuje swoje piękne ciało i nie czuje się skrępowana. Jej wymiary to: 91-58-89.

 

Daphne Joy Piraci z Karaibów

Kilka lat temu fotomodelka próbowała swoich sił w aktorstwie. Zagrała w dwóch filmach. Pierwszą rolę dostała w Frankenhood. Jednakże większość widzów kojarzy ją przede wszystkim z jednej z części Piratów z Karaibów. Mianowicie w  Na nieznanych wodach wcieliła się w rolę Syreny. Oprócz tego pojawiła się w kilku teledyskach znanych wokalistów. Możemy zobaczyć ją w klipie Ne-Yo do piosenki Miss Independent oraz Carry Out duetu, którzy stworzyli Justin Timberlake z Timbalandem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daphne Joy (@daphnejoy)

Daphne Joy 50 Cent

O romansie modelki i rapera niegdyś huczało we wszystkich możliwych mediach. Okazało się jednak, że nie byli sobie pisani i po pewnym czasie ich drogi się rozeszły. Jednakże para ma dziecko. Ich syn nazywa się Sire Jackson. Wychowuje go mama i chętnie spędzają razem swój wolny czas. Ich ulubioną rozrywką jest chodzenie na mecze i plażowanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Daphne Joy (@daphnejoy)

Daphne Joy Instagram

Jej profil na Instagramie wyszukamy pod nazwą @daphnejoy. Jej aktywność na tym serwisie śledzi aż 1,4 miliona użytkowników. Oczywiście nie brakuje tam odważnych zdjęć w minimalnym stroju oraz tych z wolnego czasu gwiazdy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

If Wizkid, Ozuna & Drake ain’t on ur playlist, we can’t be friends lol 😄🥰 @prettylittlething

Post udostępniony przez Daphne Joy (@daphnejoy)