Leszno: uderzył kobietę, później chciał ją przejechać [WIDEO]

Leszno

Leszno: ogromny skandal uchwyciły kamery tamtejszego monitoringu. Na przejściu dla pieszych doszło do utarczki słownej między pieszą a kierowcą czarnego Porsche. Mężczyzna wysiadł z pojazdu, uderzył kobietę w twarz, a następnie próbował ją przejechać. Wideo z zajścia zbulwersowało internautów, a z uwagi na powagę sprawy – z urzędu przejęła ją policja.

Leszno: uderzył kobietę, później próbował ją przejechać

Skandal który miał miejsce w Lesznie uchwyciły kamery tamtejszego monitoringu. Wszystko działo się bowiem w centrum miasta. Sytuacja z początku nie wyglądała groźnie. Nagle nastąpiła eskalacja konfliktu. Poszkodowana przechodziła przez przejście dla pieszych przy Alejach Krasińskiego około godziny 14. Po drodze natomiast poruszało się ciemne Porsche Panamera. Kierowca nagle wysiadł z pojazdu i uderzył kobietę w twarz. Jak donosi portal wp.pl, jeden ze świadków opowiada, jakoby agresor swoją ofiarę uderzył nie otwartą dłonią, a jej nasadą. Mocny cios wyprowadzony od rosłego mężczyzny w stronę kobiety, budzi dodatkowe kontrowersje.

Sprawcy zdarzenia poszukuje policja

Policja, widząc nagranie, sprawą zajęła się z urzędu. Kierowca jest poszukiwany i z pewnością postawione zostaną mu zarzuty. Na ten moment wiadomo jednak tyle, że rejestracja pojazdu zaczynała się od liter „DWR”.

Ponadto podaje się, że kierujący pojazdem odjechał w kierunku Poznania. Kobieta, podczas gdy ten próbował ją przejechać, starała się zatrzymać agresora. Jak widać na załączonym materiale, ta sztuka nie udała się.

Bartek Z

Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna, specjalizacja: dziennikarstwo sportowe. Pasjonat piłki ręcznej oraz piłki nożnej.