Damian Kordas: młody kucharz, który podbija serca widzów [WIEK,DZIEWCZYNA]

Damian Kordas, młody kucharz znany z udziału w programach telewizyjnych już kilka lat temu wkroczył na salony polskiego show biznesu. Stało się tak również za sprawą związku z modelką, która robi karierę na międzynarodową skalę. Kim jest Damian Kordas i co wiadomo na jego temat?

Damian Kordas wiek

Pochodzący z Wrocławia miłośnik gotowania ma zaledwie 26 lat. Mimo tak młodego wieku może pochwalić się naprawdę dużą popularnością wśród społeczeństwa. Jest to zasługa głównie wygranej w programie TVN o nazwie MasterChef. Zapamiętany zostanie jako najmłodszy zwycięzca ze wszystkich edycji w Europie.

 

Gdzie jeszcze można zobaczyć Damiana Kordasa?

Oprócz występu w programie kulinarnym, pojawił się także w kolejnym emitowanym na tej samej stacji. W Agencie Gwiazdy stanął do rywalizacji z innymi celebrytami. Niewątpliwie przeżył przygodę, którą będzie pamiętał przez długie lata. Dodatkowo często można zobaczyć go w porannych programach śniadaniowych, gdzie wciela się w role kulinarnego eksperta.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Damian Kordas (@damiankordas)

Damian Kordas książka

Wszyscy chętni mogą nabyć książki, które z myślą o swoich fanach przygotował Damian Kordas, młody kucharz. Do tej pory na rynku można znaleźć trzy pozycje jego autorstwa. Są to: Moje pyszne inspiracje. Książka zwycięzcy programu, Ale ciacho oraz Superfood. W każdej z nich stara się wytłumaczyć czytelnikom, co należ robić, aby czerpać większą satysfakcję z gotowania i zdradza swoje przepisy.

Damian Kordas dziewczyna

Po wcześniejszym dość głośnym medialnie związku z Karoliną Pisarek, która również sławę zyskała poprzez udział w programie telewizyjnym, aktualnie niechętnie dzieli się tą sferą życia prywatnego. Mimo, że wyglądali razem, jak para z obrazka ich drogi się rozeszły. Dziewczyna cieszy się już nową miłością, natomiast to, czy Damian Kordas ma dziewczynę nadal pozostaje zagadką.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Damian Kordas (@damiankordas)

Damian Kordas Instagram

Wszyscy fani powinni odwiedzić jego profil na Instagramie. Nazwa pod którą należy go wyszukać to @damiankordas. Na chwilę obecną śledzi go ponad 300 tysięcy internautów. Chłopak chętnie dzieli się tam swoimi dokonaniami kuchennymi oraz częstymi podróżami do różnych zakątków świata.