Anastasia Karanikolaou: przyjaciółka Kylie Jenner [WIEK,CHŁOPAK]

Anastasia Karanikolaou, przyjaciółka Kylie Jenner z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością. W sieci pojawia się pod pseudonimem Stassiebaby. Czy znany jest jej wiek? Kim jest chłopak Anastasi Karanikolaou?

Stassiebaby wiek

Anastasia Karanikolaou na świat przyszła w Kalifornii i tam aktualnie mieszka. Urodziła się 9 czerwca 1997 roku, a więc ma 22 lata. Wiadomo również, że ma starszą siostrę. Co ciekawe jej rodzina wywodzi się z Grecji. Jest znana w branży modowej. Mimo młodego wieku, nie skrywa ingerencji w swoje ciało, jakim się poddaje. Twierdzi bowiem, że medycyna estetyczna nie jest powodem do wstydu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

slept in until 5pm jet lag is reaalll.. but here we go night 2

Post udostępniony przez Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby)

Stassiebaby Kylie Jenner

Celebrytki zaprzyjaźniły się ze sobą w bardzo młodym wieku. Wspólny język znalazły już jako 11-latki. Od tamtej pory Stassiebaby i Kylie Jenner praktycznie się ze sobą nie rozstają. To także jeden z czynników wpływających na popularność Anastasi Karanikolaou. Wiele osób zazdrości jej możliwości przebywania w tak znanym towarzystwie, jak Kardashianowie. Co więcej Kylie bardzo często wypowiada się o niej w pieszczotliwy i szczery sposób. W jednym z wywiadów, przyznała nawet, że niemal od razu zaczęła traktować ją jak własną siostrę. Niewątpliwie łączy je prawdziwa przyjaźń!

Stassiebaby chłopak

Pomimo, że nie ukrywa wiele przed swoimi fanami, życie miłosne od zawsze chce oddzielić od tego publicznego. W sieci jednak nie da się ukryć wielu faktów i przez to wiemy, że aktualnie spotyka się z Zane Hijazi. To popularny youtuber, który podobnie, jak jego partnerka, ma fanów na całym świecie. Kiedy po raz pierwszy opublikował ich wspólne zdjęcie, na którym darzą się czułym pocałunkiem, wśród nich rozpoczęły się spekulacje, czy aby na pewno łączy ich prawdziwe uczucie. Jednakże wszystko wskazuje na to, że para ciągle ma się dobrze!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

everyone : stas put clothes on me :

Post udostępniony przez Anastasia Karanikolaou (@stassiebaby)

Stassiebaby Instagram

Na swoim profilu zgromadziła już ponad 4 miliony obserwujących. Znajdziecie ją tam pod nazwą @stassiebaby. Anastasia Karanikolaou, przyjaciółka Kylie Jenner często dodaje ich wspólne zdjęcia, co jest nie lada gratką dla ich fanów!