Alicja Majewska: pierwsza jurorka The Voice Senior [KARIERA, PIOSENKI]

Już w grudniu 2019 roku rusza nowy program muzyczny. Tym razem do rywalizacji staną wszystkie chętne osoby, które ukończyły sześćdziesiąty rok życia. W sieci pojawiało się wiele spekulacji na temat tego, kto zasiądzie na fotelach jurorskich. Okazuje się, że Alicja Majewska pierwsza jurorka The Voice Senior już podpisała kontrakt z producentami show!

Alicja Majewska biografia

Wokalistka na świat przyszła 30 maja 1948 roku we Wrocławiu. Śpiew towarzyszył w jej życiu od zawsze, ponieważ ojciec dawał lekcje z tego zakresu. Jest absolwentką Wydziału Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Warszawskiego.

Alicja Majewska kariera

Swoją przygodę ze śpiewem zaczęła 1971 roku w zespole Partita. Trzy lata później zaczęła karierę solową. Także w 1974 roku większa publiczność mogła podziwiać ją na scenie podczas występu w programie telewizyjny. Wtedy też dostała propozycję przygotowania własnego programu w klimacie retro. Z Teatrem na Targówku w Warszawie związana była do 1977 roku.

Alicja Majewska piosenki

Artystka miała przyjemność koncertować w wielu krajach. Jej koncerty odbyły się między innymi w Stanach Zjednoczonych, Azji, Kanadzie i Australii. Piosenki, które przyniosły jej największą sławę to Odkryjemy miłość nieznaną, Być kobietą i To nie sztuka wybudować nowy dom. Niewątpliwie hit, który zna każdy bez względu na to z jakiego pokolenia pochodzi to Jeszcze się tam żagiel bieli.

Alicja Majewska The Voice Senior

Jak już wiadomo, Alicja Majewska będzie jurorką i trenerką uczestników w nowym programie telewizyjnym TVP 2 The Voice Senior. Jak na razie producenci nie zdradzają jeszcze, kto zasiądzie na fotelach obok niej. Bezsprzecznie kobieta idealnie wpisuje się w realia show. Jak poradzi sobie w nowej dla niej roli? Castingi do programu ruszają już za kilka tygodni!

źródło zdjęć: alicjamajewska.com.pl

Alicja Majewska pierwsza jurorka The Voice Senior na pewno jest inspiracją dla wielu osób pasjonujących się muzyką. Nie ma się co dziwić, ponieważ jej talent jest naprawdę ogromny. Poniżej prezentujemy prezentujemy jedno z jej pięknych wykonań: