Agata Rubik – czym zajmuje się żona muzyka? [INSTAGRAM]

Wiele osób zastanawia się kim jest Agata Rubik i czym zajmuje się na co dzień. Żona znanego kompozytora często pokazuje się z nim na oficjalnych wyjściach. Równie chętnie pozują na ściankach dla fotoreporterów. Jak wygląda ich związek i czy znaczna różnica wieku nie stanowi dla nich problemu?

Agata Rubik wiek

Kobieta urodziła się w 1986 roku, co kiedy weźmiemy pod lupę datę przyjścia na świat jej męża, może wydawać się zaskakujące. Mianowicie nie chodzi o to, że dzieli ich 18 lat różnicy, jednak sam układ cyfr 86, a 68. Oboje twierdzą, że liczby te są dla nich szczęśliwe i znaczące.

 

Co robi Agata Rubik?

Kiedyś zajmowała się modelingiem i ten świat ją fascynował. Brała nawet udział w konkursie Miss Polonia. To właśnie wtedy poznała się z przyszłym mężem, który tego wieczoru zasiadał w jury. Ostatecznie została II wicemiss, ale wygrała coś o wiele cenniejszego – miłość swojego życia. Lubi adrenalinę i podejmowanie nowych wyzwań.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Agata Rubik i Piotr Rubik – historia ich związku

Para pobrała się po trzech latach znajomości. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2008 roku. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna podkreślają, że było to dla nich bardzo ważne, wręcz magiczne przeżycie. Dużą wagę przywiązali właśnie do tego, aby ślub był kościelny. Całe wydarzenie było trzymane w tajemnicy. Jednakże później państwo młodzi sprzedali swoje zdjęcia z tego dnia jednemu z popularnych magazynów. Obecnie wychowują dwie córeczki. Helenka i Alicja są dla nich całym światem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Agata Rubik (@agata_rubik)

Agata Rubik Instagram

Jej konto na Instagramie cieszy się sporą popularnością. Możecie wyszukać je pod nazwą @agata_rubik. Na chwilę obecną obserwuje ją tam niespełna 30 tysięcy internautów. Jeśli chccie dowiedzieć się kim jest Agata Rubik i czym zajmuje się żona polskiego kompozytora koniecznie tam zajrzyjcie! Oprócz pięknych rodzinnych fotografii znajdziemy tam również stylową, elegancką wersję matki dwójki dzieci. Widać, że rodzina ma dla niej wielkie znaczenie, a w gronie najbliższych uśmiech nie schodzi jej z ust!